Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagy László általános iskola...

Nagy László általános iskola és gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
bármit amit tudtok írjatok róla, 10be szeretnék átmenni oda általános szakra. 3 az átlagom, fogom bírni?
2013. jún. 1. 23:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
nos, szakértőre találtál, ugyanis 13évig jártam oda:) én azt mondom simán fogod bírni, legalábbis tanulás nélkül végigcsináltam a gimnáziumot bukás nélkül és 4es 5ösökre érettségiztem tehát az iskola erőssége miatt nem hiszem hogy aggódnod kéne. (attól függetlenül amit csináltam nem követendő példa). inkább az iskola minőségével és szervezésével vannak komoly problémák ami évről évre csak romlik
2013. jún. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogod !! En 6ig jártam oda , es nem tanultam sokat meg is jók voltak az eredményeim . Amúgy egyetértek az előttem szoloval ...
2013. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De attol lehet belolem valami ugye?:D marmint en kesobb ujsagiro szeretnek lenni es ezt kesobb sem akarom feladni, de nehez suliba meg nem akarok bukni vagy ilyesmi mert matekbol orulok ha megvan a kettesem. Ja es amugy az iskolaba milyen a hangulat meg a tanarok es a kozosseg? :)
2013. jún. 2. 12:42
 4/11 anonim válasza:

a hangulatra abszolút nincsen/nem volt panaszom, az emberek nagy része jóarc, barátságos, el lehet velük lenni (ezért járok ki hozzájuk a mai napig). verekedések kb egyáltalán nincsenek, 1-2balhé van de azok is inkább a mosdóban cigizések, zöldezések, lógások miatt csak. a tanár dolog már változó, vannak olyan tanárok akik tényleg "aranyat érnek" és nem is értem hogy tanítanak itt mert egyetemi professzornak valóak lennének. persze ennek az ellentétjéből is van pár, aki a tananyagot nem tudja leadni rendesen, nem tud fegyelmezni vagy bánni az emberrel, és csak a hatalomvágyát és kisebbségi komplexusát probálja kiélni a diákokon. szóval ha oda mész, reméld hogy a jobb fajta tanárokat kapod és velük gyerekjáték lesz az érettségi;)

a matekról meg annyit hogy a matekérettségi könnyebb mint egy éves tananyag, szóval igazából elég ha minden évben 2essel átmész:)

2013. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokt
2013. jún. 2. 14:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Valaszokat* :D am eleg jol hangzik:D hallottam h evkozbe vannak vizsgak, de milyen tantargyakbol? Meg ezek nem tul nehezek?
2013. jún. 2. 15:00
 7/11 anonim válasza:

hát idén pl mesélték hogy volt vizsgájuk valakinek matekból vkinek magyarból, vagy épp angolból, de csak a matekra hallottam panaszokat. szerintem a rendes tananyagnál nem nehezebbek, sőt esetlegesen még javításra is jól jöhetnek:) bár attól is függ a dolog hogy a vizsga valami központi dolog e vagy a tanár állítja csak össze. ha egy jó tanár után kap valaki központilag összeállított vizsgát az sima ügy, de ha olyan tanár után aki nem tanít akkor azzal mindenki megszívja. ha meg tanár állitja össze, az úgy is nagyjábol tisztában van az osztálya képességeivel.

még egy megjegyzés, csak az érettségitantárgyakat veszik szigorúan, tehát pl egy fizika kémia biológia info, vagy hasonló óra többnyire annak aki ezekből nem fog érettségizni, nem áll semmiből, már csak a tanár is átrugdossa évvégén hogy ne bukjon:)

2013. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ez tok jol hangzik:D es altalanoson pl lehet valasztani h milyen vizsgat akarok?:D meg nemtudod h a nyelvoktatas milyen?:) most 2evig csak nemetet tanultam elotte meg 7ev angol, viszont sokat felejtettem:/
2013. jún. 2. 16:25
 9/11 anonim válasza:

hát választani nem lehet úgy tudom, mert ezek csak ilyen évközi/évvégi vizsgák, annyi hogy szólnak előre hogy ezek mikor lesznek és milyen témakörökből. egy ilyen vizsgajegy úgy tudom duplán v triplán számít.

a nyelvoktatás nemrossz, persze ez is tanárfüggő de én pl nyelvi előkészítős voltam angollal emeltbe + olasszal, és arra pl nem volt panaszom, nyelvvizsgára fel tudnak készíteni:)

2013. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget:) ha atvesznek akkor biztos oda megyek es ezek alapjan amiket leirtal mar elegge varom is.:) remelem a baratkozas sem lesz problema:D
2013. jún. 2. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!