Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen a tanár?

Miért ilyen a tanár?

Figyelt kérdés
Órán a fiuk piszkáltak egy lányt és a tanár figyelmeztette őket, h ha meg 1x megszólalnak ki lesznek küldve... de ők azért is piszkálták, és azt mondta a tanár h az aki abban a padsorban ül menjen kifelé, én is ott ültem, nem csináltam semmit, egy szót sem szóltam és engem is kiküldött.Utána tudtam meg, h be írta a nevemet naplóba + még adott egy egyest is, mikor épp jól megirtam az ellenőrzőt, és ezen múlott, hogy kitűnő legyek.Igy nem leszek kitűnő!Pedig csak azért tanultam egész évben, hogy kitűnő legyek és kapjunk egy kis pénzt ezért(mert hátrányos helyzetűként jó tanuló vagyok) mert nagyon szükség lett volna a családomnak rá!Mit tegyek? Miért ilyen a tanár?

2013. jún. 3. 14:28
 1/2 anonim válasza:
A tanárok is emberek így ők is tévedhetnek. Esetleg ha tényleg ártatlan vagy a dologban kérd meg a lányt, hogy szóljon a tanárnak az érdekedben. Más lehetőség, ha szólsz az ofőnek, de az már árulkodós... vagy egyszerűen mondd el a tanárnak aki kiküldött, de nyugodt hangnemben kötekedés, feleselés nélkül. hogy te nem csináltál semmit... Ha viszont te is benne voltál a piszkálódásban, akkor sajna nincs ötletem...
2013. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

rossz magatartás miatt a tanár nem írhat be a tantárgyi munkára 1-est.

ha az ofőd-del jóban vagy, hozzá fordulj sztem.

ha nem, akkor minden iskolában van valamilyen diákvédelmi módszer, hök vagy egy tanár erre a célra kinevezetten, ahhoz kell fordulni

2013. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!