Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik főiskolát vállasszam...

Melyik főiskolát vállasszam szerintetek? BKF (Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola), vagy SZF (Szolnoki Főiskola) mindkettőn turizmus vendéglátás szak

Figyelt kérdés
Szegeden lakok, tehát mindenképp koleszos lennék. A BKF szimpatikusabb, jó kapcsolatai vannak az iskolának és a színvonala egy kicsivel jobb, de nincs kollégiuma. Így eléggé szerencsejáték albérletre meg nincs pénzem :S az SZF-nek viszon van kollégiuma, amit most újítottak fel, tehát a szállás gond megoldva, de maga az iskola nem olyan jó. Segítsetek július 10-ig lehet a sorrenden módosítani, nem tudok dönteni hogy melyiket tegyem első helyre. (jöhetnek tanácsok is pesti kolesz vadászással kapcsolatban vagy a fősulikról ha tudtok :D )
2013. jún. 5. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
BKF
2013. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a bkf et választod, számolnod kell azzal, hogy mindenért fizetni kell. Ha egy vizsgád nem sikerül a 2.ért már kapásból közel 5000ftot kell. Ezenkívül egyéb szolgáltatásokért is elkérnek félévente 5000ret. Apróságok, de persze ezekre nem hívják fel a figyelmet, míg oda nem jársz. A sulinak nagyon jó a marketingje, bár végül is ezt is tanítják..:)

Én odajárok, nagyon szeretem, viszont ezek a lehúzások sokszor elég bosszantóak.


Sok bkf-es a pillangó kollégiumot választja, ez egy magánkolesz, de 1 metrómegállónyira van az örstől.

2013. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te magad is írod, hogy szakmai szempontból jobb a BKF, akkor mindenképpen azt válaszd, a szállás megoldható, ne add "lejjebb" csak azért, mert a másik sulinak van kolesza, bár nyilván ez is egy fontos szempont.

Ha írsz a BKF-nek, akkor tudnak ajánlani koleszokat, úgyhogy biztosan találsz köztük olyat, ami megfelelő.

2013. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet hogy ez a sok külön költség nem jönne jól nekem, ami a bkf-en van mert amúgy is fizetősre mennék ( esélytelen az állami ) és a családomnál sem végtelen a kassza. Néztem sok cikket a turizmusos szakkal kapcsolatban, azt találtam hogy a SZF. a ranglistában a 2. helyen van, míg a BKF csak a 4.-en. lehet hogy mégis maradok a szolnokinál... kedvezőbbnek tűnik sokkal
2013. jún. 12. 19:08
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdésfeltevő! :)


Hasonló helyzetben vagyok mint Te voltál csak én a keresztféléves képzésre jelentkeznék, érdekelne hogy végül melyik sulit választottad és hogy érzed ott magad? A BKF túl drága sulinak tűnik nekem, a Szolnokiról meg még nem sok mindent hallottam, így jól jönne valami infó akárhogy is döntöttél.

2013. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!