Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvi.hu-tól jött ez a...

A felvi.hu-tól jött ez a levél. Pontosan mit kell csinálni, és hol találom azt a "dokumentumok" rész? Egyszerűen nem találom.

Figyelt kérdés

"Tisztelt Jelentkező!


Ön felvételi kérelmet nyújtott be a 2013. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás során. Az adatait rögzítettük, és elkészítettük a regisztrációs csomagját, amelyről 2013. május 21-ét követően elektronikus levélben értesítést kapott.


A regisztrációs csomag megtekintéséhez kérjük, lépjen be a www.felvi.hu honlapon elérhető E-felvételi rendszerbe, ahol a Dokumentumok menüpont alatt (Jelentkezésekhez csatolt dokumentumok részből) pdf formátumban letöltheti azt.


Nyilvántartásunk szerint Ön a mai napig nem nézte meg az e-felvételi rendszerben a regisztrációs csomagját, így azt sem ellenőrizte, hogy az adatai, jelentkezései megfelelően lettek-e rögzítve a központi felvételi adatbázisba. Kérjük, hogy minél előbb ellenőrizze a dokumentumot, hogy az esetleges hibákat korrigálni tudjuk!


Amennyiben olyan hibát talál adataiban, amely az e-felvételi felületén nem javítható, kérjük, jelentkezzen Ügyfélszolgálatunkon!


Ez a művelet azért is fontos, mert 2013. július 24-ét követően szintén az e-felvételi Dokumentumok menüpontjában találja meg az ún. besorolási döntést is, amely azt fogja tartalmazni, hogy sikeres felvételi esetén melyik intézményben, szakon kezdheti meg ősszel a tanulmányait.


Amennyiben időközben Ön már megnézte a regisztrációs csomagját, kérjük, ezt a levelet tekintse tárgytalannak.


Budapest, 2013. június 17.



Sikeres felvételit kívánva, üdvözlettel:



Oktatási Hivatal"



2013. jún. 17. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A levél szépen leírja. A felvi.hu-n belépsz az e-felvételi felületre. Ha a neten jelentkeztél, akkor nem lesz ismeretlen a felület. Ahol a dokumentumokat kellett csatolni, ott lentebb fogod találni a te általad felöltött anyagokat, illetve ott lesz a lista legtetején a regisztrációs levél, amit a mellette lévő kék ikonra, majd a floppy lemez ikonra kattintva tudsz letölteni.

Ez a Dokumentumok menü pedig itt van:

[link]

2013. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 stbara válasza:
Nekem is problémám van ezzel, hiszen én papíron adtam be a jelentkezést. Akkor most mi a teendő?
2013. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 stbara válasza:
Már rendben, megoldottam.
2013. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!