Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételihez elég feltölteni...

Felvételihez elég feltölteni a dokumentumokat?

Figyelt kérdés
A felvételi jelentkezési lapon a Középiskolai tantárgyak eredményei pont alatt. Be kellet írni a Magyar irodalom/nyelvtan, történelem, matematika, idegen nyelv, 1. választott természettudományos tantárgy utolsó előtti tanult év, év végi és utolsó tanult év, év végi eredményét. Értelem szerűen az utolsó év, év végi eredményeket nem írtam be, mivel akkor nem kaptuk meg a középiskolai bizonyítványt. Most, miután leérettségiztem megkaptam a Középiskolai és az Érettségi bizonyítványt is. Szóval mikor felmegyek a felvi.hu oldalon az E-felvételire, ott a dokumentum fül alatt elegendő, ha egyszerűen feltöltöm a 12. év végi (utolsó tanult év) és az érettségi fénymásolatát? Nem kell semmi mást kitölteni, csak fel kell tölteni és majd a feltöltött fénymásolatból az adatokat a "központban" kimásolják?

2013. jún. 20. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!