Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok már az iskolakezdést?

Várjátok már az iskolakezdést?

Figyelt kérdés

:D


Mától visszaszámolás egészen szeptember 2.-ig.


2013. jún. 22. 20:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Még 71 nap az iskolakezdésig
2013. jún. 22. 20:36
 2/17 anonim ***** válasza:
Na persze...csak ezt várják a diákok.:))
2013. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem.


Sok tervem van a nyárra.

Pihenni szeretnék.


Másrészt egyetemet és szakot váltani.

2013. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Várom, mert egyetemre megyek, de még majdnem 3 hónapom van pedig lassan 2 hónapja hogy itthon vagyok.
2013. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyelőre izgulok, hogy bekerülök-e egyetemre. Ha igen, akkor nagyon várom, kivancsi vagyok, de ha nem jutok be akkor borzalmas lesz a szeptember...
2013. jún. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én várom is meg nem is :) Most lett vége az érettséginek, elegem van a tanulásból, pihenni szeretnék. Viszont valószínű felvesznek arra az egyetemre, ahová mindig is vágytam, 5 éves korom óta ezt akarom tanulni, kíváncsi vagyk az egyetemre, csoporttársakra, meg úgy mindenre.
2013. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nagyon nem. nem talalom a helyem az osztalyomban. es meg 3 ev ezzel a sok sznobbal... en azt szamolom, h mikor kezdodik az egyetem...
2013. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Is- is,félek az új közösségtől,de kíváncsi vagyok a gimire
2013. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Én várom is meg nem is.

Nem túlságosan kedvelem az osztályomat és ők se engem, nem nagyon vágyok közéjük, meg azok közé akikkel minden iskolanap egy buszon utazok, viszont a nyáriszünet meg kegyetlenül unalmas nekem, emiatt meg várom, akkor legalább van mit csinálni, mégha nem is kellemes dolgot.

2013. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek egyetemre, akkor én fogom a világon a legjobban várni! :) Aztán valószínűleg a harmadik héten számolom a napot a következő nyárig. :D
2013. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!