Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már aláírtam a hallgatói...

Ha már aláírtam a hallgatói szerződést (2012 szeptemberében), de át akarok menni másik egyetemre, akkor ki kell fizetnem a 2 már befejezett félévem?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy sajnos a választott szak nagyon nem nekem való, teljesen másnak képzeltem, ezért át szeretnék másik egyetemre, viszont nem áll módomban azt a 2 félévet kifizetni semmilyen formában, diplomát viszont szeretnék, nem is a tanulással lenne a baj.

2013. jún. 23. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ki kell fizetned.
2013. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Amúgy az a legjobb, hogy még a BME tanulmányi osztálya sem tud semmit... Ezt írták:

"Kérdésedben az Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. Ügyfélszolgálata segíthet, Ők az illetékesek.

Ezért a hallgatói szerződés kapcsán érdeklődj az info@felvi.hu címen.

Közvetlen telefonszámuk: 06/1-477-31-31, illetve külföldről 0036/1-477-31-31.

Egyéb elérhetőségeiket lásd itt: [link]

(Nem hivatalos értesüléseim szerint, ha átvétellel mész át, akkor nem, ha felvétellel, akkor igen.)

"


Elég nagy a fejetlenség, de majd akkor ott utána érdeklődöm...

2013. jún. 24. 14:01
 3/7 anonim válasza:

Szintén zenész, én is BME-ről akarok átmenni máshova. Én ezt találtam, remélem jó az infó, mert erre alapoztam. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2013. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, és ha tudsz pontosat, vagy a valóság nem megfelelő a fentebb linkelt threadnek, akkor légyszi tedd közzé!
2013. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én is erre jutottam. Amúgy te hova akarsz átmenni és melyik szakról?
2013. jún. 25. 19:48
 6/7 anonim válasza:
Villanykarról és még nem tudom. De sajna van egy évem dönteni.
2013. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ha valakinek sikerült és vagy sikerült megtudnia erről valami pontosat, az kérem írja meg nekem! Szeretnék egyetemet váltani.
2013. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!