Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a Miskolci Egyetem...

Jár valaki a Miskolci Egyetem munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási szakára? Letudnátok írni, hogy ott hogyan is zajlanak a dolgok, mennyire nehéz lépést tartani a tananyaggal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Miskolci Egyetem igazgatásszervező szakára járok, szeptembertől 3 éves leszek levelező tagozaton. A jogi karon belül a 3 alapszak (igazgatásszervező, igazságügyi igazgatási, munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási) kb. egyforma nehézségű és színvonalú. Ezért gondolom hogy tudok neked felvilágosítást adni, ha nem munkaügyi szakos vagyok akkor is. Ezeken a szakokon nagy a szórás, rengetegen nem végzik el a felvettek közül időre, vagy kimaradnak. Tananyaggal lépést lehet tartani, csak az a kérdés hogy van e rá időd, vagy inkább mással foglalkozol hétvégenként meg esténként, illetve képes vagy e vizsgaidőszakban intenzíven tanulni késő estig. Könnyen nem adják a jegyeket, tudni kell.
2013. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és szerinted mennyire lehet majd ezzel elhelyezkedni?
2013. júl. 3. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Őszintén, szerintem nem egy keresett végzettség.

Attól függetlenül még lehet hogy pont Te fogsz könnyen munkát találni vele.

Persze nem tudhatom még mik az opcióid, és akkor is ezt a szakot jelölted volna e, ha ha a másik két szakból is normális állami finanszírozott hely Miskolcon. Mert ugye igazgatásszervező szak állami támogatással mér csak az NKE-n van, igazságügyi igazgatási szak meg éppen lehet állami támogatott ha 435 pontod minimum. Akinek ennyi pontja van meg inkább jogásznak jelentkezik.

2013. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem, őszintén csak azért lett megjelölve első helyen, mert így a városban maradhatnék, már kezdem megbánni,hisz eléggé esélyes.
2013. júl. 3. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!