Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha leérettségiztem, akkor...

Ha leérettségiztem, akkor megszűnt a diák jogviszonyom, vagy tart október 31-ig ahogy a diákigazolvány érvényessége is?

Figyelt kérdés
Vállalhatnék diákmunkát, vagy felejtsem el? Itt lenne a lehetőség érettségi után, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem nagyon fog menni. A diákigazolvány érvénessége valóban ez év október 31-e, de a diák státusz gondolom nem így van... iskolalátogatási lenne a fontos, de ha jól sejtem, nem adnák már ki. Szerintetek?

2013. júl. 3. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is idén érettségiztem, kicsit nekem is zavaros.. Szerintem kérdezd meg a sulidban, annyi emberről hallottam aki dolgozott érettségi utáni nyáron, biztos hogy lehet. Egyébként ha nem diákszövetkezetnél vállalsz munkát, hanem pl. bemész egy boltba személyesen megkérdezni, hogy alkalmaznának-e a nyárra, akkor már ki is kerülted a problémát. :)
2013. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Megszűnt a jogviszony sz érettségi vizsgaidőszak utolsó napján.
2013. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a válaszaitokat! :)


Első: sajnos nem ilyen egyszerű, te is tudod. A diákszövetkezeteknél előbb kapna az ember valami munkát, mint "csak úgy". Persze, ez már nem a mi / a kérdés problémája, de szomorú, hogy így van... ezért is tettem fel végülis a kérdést... :) Zöld kéz megy.

2013. júl. 4. 16:30
 4/5 anonim válasza:
2013. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! :) Meglepő fordulat.
2013. szept. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!