Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Puskás Tivadar Távközlési...

A Puskás Tivadar Távközlési Technikumról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nézegettük a sulikat és ez, meg ragadta a figyelmem. Elmentünk nyílt napra, és ott mondták, hogy jövőre már Puskás Tivadar média-informatikai Szkiskola lesz. Egyáltalán Melyik tagozatra? Média vagy Informatika? Várom a válaszokat.

Ui.: Jelenleg ide járok előkészítőre


2009. okt. 18. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A húgom odajárt, eszméletlen kemény!!!

2009. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A média a lájtosabb.
2009. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Stréber kocka barátnőm oda járt, szerinte nem kemény, de nála az 5ös volt az alap mindenből. De amúgy igen, nagyon kemény :S
2009. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a tanárok hozzáállása?
2009. okt. 19. 22:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt h nehéz iskola, úgy kell érteni, hogy nehéz, de a tanárok segítenek, vagy nem foglalkoznak vele. Segítőkészek?
2009. okt. 28. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Én oda járok és azt mondom, ha te lazább vagy akkor ne menj oda. Sok kocka osztálytárs között nem érzem jól magam, nameg csajok sincsenek. Tanulásilag jó, attól függ melyik tanár kapod. Én tényleg nem tanulok semmit, és a 3-as megvan mindenből.
2009. nov. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most nagy váltás lesz, de nem tudom, hogy mennyire változik meg a suli.
2009. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gábor_111 válasza:
én most kezdek ott és az igazgató nagyon jó faj
2010. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gábor_111 válasza:
fej
2010. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!