Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eszterházy Károly Főiskola...

Eszterházy Károly Főiskola gazdálkodás és menedzsment szak, vagy Miskolci Egyeten gazdaságtudományi Kar Gazd és menedzs szak, mit választanátok? ..

Figyelt kérdés
érdekelne h szerintetek melyik a jobb suli...
2009. okt. 18. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én idén végeztem a ME-GTK-n, menedzsment szakirányon (még a hagyományos, 5 éves képzésben).Csak jókat tudok mondani, a tanárok többsége fair és emberséges, az egyetemi élet pedig feledhetetlen.Hatalmas a nyüzsgés, jó az oktatás, megpróbálnak minél jobban felkészíteni a "nagybetűs Életre". Én egyátalán nem bántam meg, hogy Miskolcot választottam (pedig debreceni vagyok).Az ismerőseim is fájó szívvel hagyták el a Campust.Az Eszterházy-ról nem tudok nyilatkozni,mert nincs vele kapcsolatban személyes tapasztalatom.
2009. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem Miskolci Egyetemmel jobban jársz. Az Eszterházy nem egy erős suli...sőt. Eléggé színvonaltalanná kezd válni. Szóval szerintem ne azt válaszd!
2009. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igazság szerint én miskolci egyetemre járok...de hogy őszinte legyek nem érzem itt jól magam :( a tanulmányi eredményem jó, és a tanárok tényleg rendesek..de a közösség sajnos nekem nem jön be :(
2009. okt. 18. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Elsőben nekem sem jött be a közösség,mert nem olyan körben mozogtam,amelyben jól éreztem volna magam.De aztán másodéven új embereket ismertem meg,elkezdtünk eljárni szórakozni (előtte el sem lehetett volna vontatni:D)és utána már nagyon jól éreztem magam Miskolcon.Ezzel azt akarom mondani,hogy nem feltétlenül suliváltással tudod ezt a problémát megoldani (mert lehet,hogy ott is majd ugyanígy nem fogod találni a helyed),hanem megpróbálni picit nyitni a többiek felé,új embereket megismerni.(1.voltam)
2009. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem ... :) köszi a válaszokat, bízok énis a változásban :( és hh nem debrecenbe mentél egyetemre? és még mindig miskolcon vagy?
2009. nov. 7. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Már nem lakok Miskolcon,hazaköltöztem. De ha sikerült volna ott munkát találnom,egyértelmű,hogy maradtam volna.

Annak idején azért válaszottam Miskolcot,mert - próbáltam hosszú távon gondolkodni - úgy gondoltam,jót fog tenni nekem egy kis önállósodás,és persze az egyetem is szimpi volt-bár akkor alig tudtam róla vmit,de valahogy éreztem,hogy ez a hely jó lesz nekem:) Remélem tudtam segíteni:)

2009. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az EKF-en nagyon parasztok lennének a csoporttársaid. Egy jegyzetért élet-halál küzdelem folyik, és nem adják oda. Nagyon tahók.
2011. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló elárulom neked, hogy amit leírtál az nem igaz. A többség igenis rendes, szerintem VELED volt baj, ha egyáltalán odajártál, vagy az ismerősöddel, aki mondta neked. Az Eszterházy Károly Főiskola igenis jó hely.


Azt a helyet válaszd, amelyik városban jobban érzed magad! :)

2011. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!már nagyon régi a kérdés,látom,remélem azóta megtaláltad a helyed!:)

Bocsi az offért,de nem hagyhatom szó nélkül,h az egyik válaszoló azt írtad,h az EKFen parasztok lennének a csoporttársaid!-.-" én is oda járok GZMes vagyok,és egyáltalán nem ez a tapasztalatom!!! van közös e-mail címünk,facebook csoportjaink tárgyak szerint,és még olyanok is odaadják a jegyzeteiket,akikkel nem ittunk együtt,nem voltunk együtt bulizni,stb.szóval nem is haver,csak egyszerű csoporttárs,aki szívesen segít!szóval szerintem is a válaszolóval lehet baj,ha így viselkedtek vele esetleg!!!

>>EKF a jó döntés<< ;)

2011. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Miskolci Egyetem.
2017. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!