Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen/melyik budapesti...

Milyen/melyik budapesti gimnáziumba menjek tovább? (több lent)

Figyelt kérdés

Most fogok 8.-ba menni, 7. év végén kitűnő voltam. Főleg biológia, esetleg biológia-kémia tagozatos gimnázium érdekelne. Később állatorvos vagy gyógyszerész szeretnék lenni. Elég maximalista vagyok, tehát szeretnék egy erős gimnáziumba menni, de nem egy versenyistállóba. A matek pedig nem az erősségem. A legjobb az lenne, ha a budai oldalon lenne az iskola, de nem baj, ha Pesten van. Ha tudtok, kérlek írjatok az iskoláról is: közösség, képzés, tanárok stb.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 16. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem a pesti gimnáziumokat, de azt mondom, erősen gondold meg, hogy milyen suliba mész. Én ugyan abban a suliban maradtam, csak a gimi részébe mentem át. Utáltam a kémiát, most ezzel akarok tovább menni. Nagyon tanárfüggő, és én hetedikesen világomat sem tudtam. :) Jó, hogy ilyen elszánt vagy, de gondolkozz sokat, és kérdezz a tanáraidtól. Ja, és ha nem pesti vagy, nem muszály pestre menned. Sok iskola van ahol kémia-biosz rész van, heti 8-10 kémia-biosz órával, ami szerintem fantasztikus lehet. Ha nem is a kérdésre válaszoltam, remélem egy kicsit segítettem:)
2013. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem jutottál dűlőre, akkor a Teleki Blanka Gimnázium biológia tagozatát ajánlanám. De ha már átgondoltad, akkor nem fogok most egy propagandába kezdeni. Idén kezdtem, ha érdekel bármi írj privátban, és szívesen válaszolok:)
2013. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!