Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha meg akarok tanulni angolul...

Haemorgen kérdése:

Ha meg akarok tanulni angolul és németül akkor youtube-on mely videókat célszerű néznem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fogsz tudni csak yt videókból egyszerre két nyelven is megtanulni...
2013. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először tanuld meg jól a nyelvtanokat és utána kezd ez olvasni, hogy megértsd és ezután mehetnek az angol, német filmek először felirattal, utána anélkül.
2013. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2013. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nyolc éve németet tanulok, megvan belőle a középfokú nylevvizsgám is, az angolt zeneszámokból tanultam, pl. Lana Del Rey-Born to Die, nagyon sokszor hallottam, aztán rákerestem az angol szövegre, majd a magyarra, így rengeteg szófordulatot megismerhetsz, de mindent nem tudsz így megtanulni.

But i think, my English is good. :)

2015. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!