Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunfalvy szki. vagy budai...

Hunfalvy szki. vagy budai nagy antal gimn?

Figyelt kérdés
Most a Budai középbe járok ami azt hittem jó lesz, de egy hulladék.. Szal most a közeljövőbe át akarok menni valamelyikbe.

2013. júl. 21. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Isten mentsen a Hunfalvytól!
2013. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a rossz benne?
2013. júl. 21. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:

sok a türelmetlen és képzetlen tanár, sok a gyakorló tanár, érezhető a tanár-diák viszony, felsőbbrendűsködés, nem tesznek a diák érdekében semmit, nehogy nekik hátrányuk származzon belőle, nincs jó hangulata.

Azok biztos élvezik, akik csak azért mennek oda, mert a Hunfalvy a budai elit és végig lehet vonulni úgy a folyósokon, hogy mindenki megbámul.

Régebben, amikor én odakerültem egy nagyon színvonalas iskola volt, igényes emberekkel, a végén pedig legszívesebben már utolsó előtti évben leérettségiztem volna, csak hadd húzzak el onnan.

Persze vannak kedves tanárok is, de nagyon megmérgezi az egészet a sok sz.r.

2013. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen rengeteget segítettél! A mostani sulimban is ugyanez a gond, de a tarsaság legalább viszonylag jó..
2013. júl. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!