Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Dunaharasztiban lévő Baktay...

A Dunaharasztiban lévő Baktay Ervin Gimnáziumba mekkora a túljelentkezés a nyelvi előkészítős szakra?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 17:05
 1/6 anonim válasza:
Én oda jártam.A nyílt napokon megy a beetetés ezerre,2 nyelvvizsga,csere kapcsolat stb.Egy nagy rakat sz*r z egész.Ha annyira nyelvibe akarsz járni akkor a DNG-t javaslom.Szóval ha felvettek a Baktayba akkor menekülj!!!
2013. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a "beetetés" ismerős
2014. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Végülis oda jelentkeztél most?
2014. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én csak ajánlani tudom:) olyan tanárok vannak ott.. imádják a munkájukat és ez meg is látszik a suli hangulatán, a diákokon és a tanulmányi eredményeken is. Én imádok oda járni:)én németes nyelvi szakon voltam és első év után meglehet a nyelvvizsgád.! Csak ajánlani tudom:)
2015. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Imádják a munkájukat?! Néhány éve ballagtam onnan, és zömében megkeseredett, gyerekgyűlölő tanárok tanítottak. A tanulmányi átlagokról meg annyit, hogy nézd meg egy random c-s osztály eredeményeit, ahová minden olyat felvesznek, aki másik iskolába már nem kell.
2015. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Természetesen sokmindentől függ, hogy egy iskoláról ki milyen véleményt mond. Függ a tagozattól (6 osztályos, nyelvi, C évf.), és nagyban függ a tanároktól. Vannak nagyon lelkes tanárok, és kevésbé lelkesek, vannak, akik eredményesek, és vannak, akik csak bandáznak a gyerekekkel, így nem tanítanak rendesen. Sajnos a nyelvi tagozatról nagyon sok jó tanár nyugdíjba ment, vagy elment, a németesek közül csak Szadainé, aki igazán jó, az angolosok közül pedig, mivel a legjobb tanárok távoztak vagy távozóban vannak, Szimuly Zsófi az, aki jól tanít. Érdemes előre utánajárni, ki az ember tanára. Visszatérve az általános színvonalra volt olyan C-s évfolyam is, akik kiemelkedően jók voltak, és volt nagyon rossz nyelvi tagozatos évfolyam is. Zsákbamacska. Simán be lehet innen kerülni akár a legjobb egyetemre is, ámde magántanárt fogadni ezügyben így is- úgy is érdemes. :)
2016. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!