Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek meg van a Károli...

Bhr kérdése:

Valakinek meg van a Károli pszichológia első éves tananyagának felbontása, és a kurzusokhoz a kötelező, ill. ajánlott irodalomja? Felvételt nyertem és tudni szeretném előre, hogy milyen ismeretanyag szükséges.

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek mind fent vannak a kre - brk honlapján. Van ott tanrend is, kötelező irodalommal. Keresd meg őket.
2013. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sehogy sem kapom. tudsz egy linket kuldeni?
2013. júl. 26. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez itt a tanrend.


[link]

Itt a pszich BA-ról olvashatsz.



[link]

Itt pedig a pszicho intézet honlapja


Amikor elsőéves voltam, akkor találtam egy anyagot, ahol a tematika és minden le volt írva egy adott tárgyon belül, azonban úgy látom most újult meg a honlap, így talán már nincs meg, de keresgélhetsz.


Az első órákon, előadásokon úgyis elmondják, hogy mi lesz a tananyag, milyen könyv kell, addig szerintem felesleges azzal foglalkozni, lesz idő rá bőven, hogy ezeket megtanuld, megnézd stb.

2013. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!