Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez nem a minimum ponthatár...

Ez nem a minimum ponthatár pofátlan kijátszása a fősuli részéről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 28. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Érthetetlen. Azt sem látom át, hogy jogilag ezt hogyan csinálják meg. De aki 240 pont alatti, attól csak pénz begyűjtés a főiskola részértő, mert aki 2-esekre érettségizett abból hogy akarnak diplomást faragni? Max abból aki lustaság miatt ért el ilyen eredményt, vagy tényleg leblokkolt érettségin és nem a valós tudását tükrözi az érettségi eredmény..de különben??
2013. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy retek, sikkasztó iskola. Áldom az eszemet, hogy időben felismertem, hogy milyen emberek járnak/tanítanak és nem oda jelentkeztem...
2013. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hülye nyugodtan tanuljon a saját pénzén, engem nem zavar.
2013. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez gusztustalan egy iskola, ilyenről még nem is hallottam. Valószínűleg pénzhiány van a suliban és így akarják kompenzálni ezt, hogy felvesznek hülyéket, akiket lenyúlnak anyagilag. Persze nyilván van olyan ember, aki leblokkolt érettségin és ezért lett neki rossz, bár ezt nem tudom elképzelni. Annyira nem lehet leblokkolni, hogy a 240 pontot ne tudja összeszedni, ha jó tanuló volt, akkor a középiskolai bizonyítványával is kijön a 240 pont.
2013. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyet sem láttam még.

De egyetértek, aki 240 pont alatti hülye, az nyugodtan verje el erre a saját pénzét. Amíg nem az adófizetők pénzét lopják el, addig "rendben".


A jogi megoldása egyébként engem is érdekelne. Bár lehet, hogyha úgy határozzák meg a TVSZ-t, hogy sulin belül már az elején lehetséges a szakváltás, akkor talán ez így jogilag is oké. De ez csak tipp.

2013. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!