Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor, milyen? Lenne...

Gólyatábor, milyen? Lenne értelme elmenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg dolgozok, így csak szabadnap kivételével oldható meg a dolog. Meg most nem is hiszem, hogy lenne rá keret (legalább is nem szívesen vernék el annyi pénzt rá.)

Nem iszok, nem szoktam bulizni se, az egyetlen érvem arra, hogy odamenjek az, hogy eléggé nehezen ismerkedek emberrekkel és így azért kicsit jobban indulhatnának a dolgok ( talán? ) .

Gondolom nem hagynék ki semmi egetrengető dolgot, ha nem mennék el.



2013. júl. 30. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nehezen ismerkedsz, akkor a gólyatáborba is ugyan olyan nehezen fogsz, mint mondjuk szeptemberben.

Ha sajnálod rá a pénzt, akkor ne menj. Amúgy se szokott menni minden gólya.

2013. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én tavaly elmentem és nagyon megbántam, azzal a reménnyel vágtam neki, hogy megismerkedek az egyetemmel és barátokat szerzek,normális programok lesznek.

Igazából egy hét bulizás,minden program az ivászatra épült(ami nem nagyon az én világom). Semmit nem hagysz ki ha nem mész!!

2013. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váalszokat.

A szabadnapjaimat nem nagyon szeretném erre "pazarolni", és pénzt se költeni,( ha nem is érezném ott jól magam).

2013. júl. 30. 12:05
 4/6 throwaway4 ***** válasza:

Első két válaszoló szerintem nem jól megszervezett táborban volt. Könnyű odavágni egy rakat töményet az ember elé és azt mondani, igyál. Ha lehet bízni az emlékezetemben meg a mostani hírekben, nálunk (ELTE) nagyon rámennek a jó programra és egyáltalán nem az ivásról szól az egész, ivási/bulizási kényszer sincs. Persze, ha órákon át le se szállsz a mobilról, akkor ne számíts meleg fogadtatásra a való világban.


Nekem pici gólya koromtól egész mostanáig meghatározó élményem a gólyatábor, szereztem vele egy életre szóló barátot és majd' száz tanulmányaim során fontos emberrel ismerkedtem meg. Visszatekintve tízszer annyit ért, mint amennyit fizettem érte. Ne hagyd ki!

2013. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző: Első válaszoló vagyok. Nem tudom miből gondoltad, hogy nem jól megszervezett gólyatáborban voltam. Nekem nagyon tetszett a gólyatáborom, szereztem ismerősöket, 5 napig ment a buli, én nagyon jól éreztem magam (vissza is sírom néha azokat a napokat).

De ha valaki sajnálja rá a pénzt, akkor mondhatod neki, hogy fúúú de mekkora party lesz, nem szabad kihagyni. Valaki nem ilyen és kész. Nekem is van olyan ismerősöm, aki jött gólyatáborba, nehezen ismerkedik és nem is iszik annyit, és nem is érezte jól magát. Köztudott dolog, hogy a gólyatábor legfőképpen a bulizásról szól (ismétlem: nem csak arról, de legfőképpen), ha valaki nem szeret bulizni sanszos, hogy nem fog átjönni neki úgy a hangulat. Ezt el kell fogadni.

2013. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Off: Először úgy volt, hogy én sem megyek, mert hirtelen nem tudtam honnan leakasztani 15 ezret (amit be kell előre fizetni) + MÉG 15 ezret költőpénznek. Ebből a szempontból szerencsém volt akkor, de azt is megértem ha valaki sajnál elkölteni több tízezret bulira (mert mondjuk akkor nem marad pénz a szeptemberi kezdésre).
2013. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!