Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Szeptembertől...

Egyetemisták! Szeptembertől leszek egyetemista, új város, szülő-mentes közeg, több tanulnivaló, új lapok. Van valami tanácsotok, hogy készüljek fel? Mit kéne csinálnom az elkövetkező 1 hónapban?

Figyelt kérdés
És aztán, mit csináljak, hogy jók legyenek az eredményeim és sok-sok jó élményt is szerezzek?Időbeosztás, bármi.. eléggé izgulok. Vagy tanulásra tippek
2013. aug. 8. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gratula, irigyellek, én már nem...

Sztem csomó jo infót kapnál, ha megadnád a várost meg esetleg a kart v. szakot is.


Lenin bácsi jó tanácsa: Tanulni, Tanulni, Tanulni

Egy BME informatika rokonom figyelmeztetésével: "Vigyázz, mert a kihagyott puncikat a pokolban(jobb esetben purgatóriumban) a fejedre húzzák!"

(Ha lány vagy akkor nemtom...)

Ami mondani akarok: work life balance - egyrészt az életed alapjait rakod le, de fiatal is csak egyszer vagy, a szociális élet is nagyon fontos. A részletek az ízlésedre vannak bízva:)


Ja, a rendszeres sportot már most épitsd bele az életedbe, ne élj úgy mint én...

2013. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy készülj fel, hogy pihenj, ismerkedj a csoporttársaiddal. (uni-plus.hu) Tanulást nem vágom még, mert én is most leszek, de tény szerintem, hogy egy jól kialakított közösségben egyetemen könnyebb a tanulás, mert a jegyzet ami neked nincs meg Józsinak megvan ami meg Gézának nincs meg az neked megvan, amit te nem értesz Feri érti, amit Pisti nem ért te érted :D Szóval segítetek egymásnak könnyebb a tanulás. Tehát most annyi a dolgod, hogy építed a kapcsolatokat :D
2013. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!