Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor: megmondtam a...

Gólyatábor: megmondtam a HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz? Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van.
2013. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 A kérdező kommentje:

ja értem. de ha megnézem a szomszédaim némelyikét nekik nem kell drága gólyatábor a részeg fetrengéshez és dugáshoz.

szóval HA nekem is ez kéne, ki se kéne mozdulnom kicsiny településemről...

2013. aug. 9. 20:26
 3/99 anonim válasza:
100%
Hát a dugásra ill. piálásra nem kötelezhetnek ez tény.. de abban tényleg van némi igaza, hogy a gólyatábor ebből áll. Van aki szereti ezt, van aki nem, de pl. a programokkal mi a bajod? Lehet hogy nem csak 'szellemesnek mondott' programok lesznek, hanem tök kreatív és szellemes dolgok. :)
2013. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
91%
De tényleg,akkor mit akarsz csinálni? És miért gondolod, hogy csak erről szól, és miért nem akarod jól érezni magad? Nem kötelező menni.
2013. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim válasza:
91%
Sőt.. megismerkedhetsz a leendő csoporttársaiddal, barátságok születhetnek.. Sorolhatnám még a pozitiv részeit a gtnek :)
2013. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 Silber ***** válasza:
94%
Szerintem én sem reagáltam volna másképp, ha azt a rendezvényt amit én szervezek és amiért én áldozom fel a szabadidőm, tehát amit jószándékból vállalok idióta, erőltetett hazugságnak nevezik.
2013. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
100%
De akkor tényleg minek mész? Ez olyan, mintha egy fesztiválra írnád, hogy nem akarsz piálni, dugni, kényelmetlen sátorban aludni, idióta és zajos koncertekre eljárni. Ha csak a jövendőbeli szaktársaid fejét szeretnéd megnézni, azzal szeptemberben is ráérsz, ez a 3-4 nap nem fog rajta változtatni.
2013. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
100%

Első kettőt jól teszed, nem éppen egy 3-5 napos tárbor alatt fog kialakulni olyan kapcsolat ahol szexnek helye van, piálást sem támogatom, nagyon helyes hogy nem akarsz.

Az idióta programok..nos ez már más tészta, elég negatív kép alakul rólad ki, antiszociálisnak néznek majd, ha semmiben nem veszel részt. eleve leszólod az egészet.

Tehát igaza van a HÖK-ös szervezőnek ebben a kérdésben, aki nem társasági ember az majd megismerkedik az évfolyamtársaival szeptemberben.

Szóval felesleges szerintem is.

2013. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 A kérdező kommentje:

na ne legyünk már (ál)naivak? Mégis miről szól ha nem erről?

Ez a valóság a többi duma mese habbal. Erről szól.

Márpedig én nem érzem jól magam ha részeg idióták vesznek körül, akik saját hányásukban fetrengenek. Mint egy osztálykirándulás. Az se állt másból. Nem is mentem egy idő után. Nem vagyok erre a csomó f***ra kíváncsi.

Hogy ki hogy herdálja a SZÜLEITŐL kapott pénzt és játssza meg hogy ő jani-más pénzéből...


És miért gondolod, hogy csak erről szól,

2013. aug. 9. 20:31
 10/99 A kérdező kommentje:

Na egy másik naivitás-bajnok.

3-5 nap alatt? Van akinek egy félórás ismeretség elég a dugáshoz. Hol élsz te?

3-5 nap alatt már ötször szakított és új partner talált.


nem éppen egy 3-5 napos tárbor alatt fog kialakulni olyan kapcsolat ahol szexnek helye van,

2013. aug. 9. 20:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!