Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László Gimnáziu...

Kőbányai Szent László Gimnázium biológia és kémia szóbeli?

Figyelt kérdés
Akik ebben az évben szóbeliztek a Szent Lászlóba (vagy régebben) leírnátok hogy milyen volt?

2013. aug. 11. 13:33
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én idén szóbeliztem, ha behívnak, akkor húzol "tételeket" bioszból és kémiából is, én azt hiszem 3-3-at húztam mindkettőből (pl.: élőlények rendszertani besorolása, jellemzése, kémiából egyenletek, és a periódusos rendszer megadott elemeinek jellemzése). Utána kaptam időt, hogy egy lapon kidolgozzam őket. (Addig más valakit szóbeliztettek) A szóbelitető tanárok kedvesek voltak, segítenek, ha valamit nem tudsz.

2013. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és még annyit szeretnék kérdezni ,hogy akkor csak biológiát és kémiát kérdeztek a szóbelin?
2013. aug. 18. 16:53
 3/3 anonim válasza:
Igen, olyan sok gyerek van, hogy csak a bioszra és a kémiára van idő, én az okleveleimet és az ellenőrzőmet is elvittem, de még azt sem kérték el. :)
2013. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!