Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy német-, a László...

Karinthy német-, a László olasz- vagy a Károlyi spanyol kéttannyelvűje érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát kérném,akik a 3 iskola valamelyikébe járnak :)
2013. aug. 20. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Karinthy és/ v. Szt. László

De a Szt. Lászlóban tudod,h. az olasz tagozat az ötéves

Tehát egy évvel később tudsz csak érettségizni.

Van ott ismerősöm, úgyhogy "első kézből" tudom

2013. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom :) De a 2-ből melyik a jobb szted?
2013. aug. 20. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Karinthy német!!! :) Ha érdekel valami, írj privátot nyugodtan.
2013. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Első!

Ezek közül mindegyik tagozat ötéves, tehát mindegyik helyen egy évvel később érettségizhetsz.


Én a Karinthyba jártam annak idején felvételi előkészítőre, mert oda szerettem volna menni angolra, de nekem nagyon nem jött be. Nem volt szimpatikus számomra az egész iskola: a hangulata, az oda járó diákok, tanárok. Olyan sznobnak tűnt az egész. S ezt a "sznob" jelzőt már nem egy embertől hallottam, aki jellemezte a Karinthyt.


Végül a Szent László olaszára jöttem, s egyáltalán nem bántam meg. Mondhatnám azt is, hogy életem eddigi legjobb döntése volt. :)

2013. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van! És nem hiába gondolom ezt, ismerek pár karinthyst, és ismertem őket azelőtt is,hogy oda kerültek,mondhatni ég és föld. A Károlyi nagyon jó, a tanárok,a hangulat, én szeretem és szerintem mindenki más is,legalábbis én még csak ezt hallottam. A szent lászló olasz sem lehet rossz,oda is beadtam anno a felvételt.
2013. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért lennének a karinthysok "sznobok". Komolyan, mit értetek ez alatt?

Nekem eddig egyáltalán nem ez jött le, sőt szerintem kifejezetten normálisak.

2013. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék sznob a Karinthyba:) Németre szeretnék bejutni mindenképp. Tudom, most kapok majd a fejemre, de mit csinálsz az olasszal vagy a spanyollal Magyarországon ?
2014. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!