Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Debrecen felvételi?...

Tóth Árpád Debrecen felvételi? (Bővebben lent, biológia-kémia ügyi kérdés)

Figyelt kérdés
Ha hatodik osztályban részt vettem a Kaán Károly verseny országos döntőjén, a szóbeli felvételi mentesség csak biológiából érvényes, vagy kémiából is? Olvastam a tájékoztatót, de nekem nem volt egyértelmű...

2013. aug. 23. 17:55
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem egyikből sem, mert csak a hetedikes versenyeket fogadják el, vagy ha a felvételi előttig lemegy egy verseny nyolcadikban, azt. Ha voltál hetedikben, akkor pedig mindkettőből, vagy akkor is, ha a TÁG-os versenyre mész, akkor! De ott is úgy, hogy ha az egyikből 80 % fölött vagy, és bent vagy az első háromban, a másikból pedig megvan a 30 %! Ha nincs meg, akkor a másikból szóbelizned kell! Remélem segítettem!
2013. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, a tájékoztatóban benne van a Kaán Károly is, ami hetedikben már nincs, csak 5-6. osztályos verseny... Köszi még egyszer!
2013. aug. 25. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen lett e felvételi?

Az ideiglenesen hányadik vagy?

2014. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14. vagyok az ideiglenesen :D nagyon örülök neki! Végül 180 pontom volt.
2014. márc. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!