Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisképzősök! Szeretnék jövőre...

Kisképzősök! Szeretnék jövőre felvételizni hozzátok, de bajban vagyok a szakválasztással Először is, hogy ha első helyen lesz a grafika és sok szakot jelölök még akkor nagyobb az esély bekerülni grafikára mintha csak 3-4 szakot jelölnék be?

Figyelt kérdés
érdekelne még a mozgókép, de a grafika nagyon király lenne.

2013. aug. 25. 11:57
 1/4 anonim válasza:
Egyértelműen nagyobb.
2013. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd össze, hogy melyik középiskolákba, azokon belül milyen szakokra szeretnél menni, és ezeket szépen rendezd egy rangsorba. Ha egy középsuliból több szakot is megjelölsz, értelemszerűen nagyobb az esély arra, hogy bekerülsz.
2013. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értelemszerűen én nem ezt kérdeztem :) evidens hogy annál több esélyem van bejutni minél több szakot jelölök be, de én egy bizonyos zsakra akarok nagyonnagyon bejutni. és ha növeli az az sélyeimet hogy többet jelölök akkor...? :)
2013. okt. 7. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaa hogy úgy érted. XD Bocsi, fáradt voltam. Egy bizonyos szakra (estedben grafika) nem tudsz nagyobb eséllyel bejutni sajnos.
2013. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!