Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Befizettem egy tanfolyamra...

Befizettem egy tanfolyamra egyben az egészet mert így akciós volt, vizsgadíj minden benne van. E-learning oktatás vissza kaphatom e a pénzem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sikerült a modulzáró vizsgám ami a neten volt, gyanús volt hogy egyszer sem kellett megjelenni mindent emailben küldtek. Az lenne a kérdés hogy nem jár vissza a pénz? Mivel a vizsgára nem is jutottam be mivel a modult sikeresen kellett volna zárnom, azért 60 ezerért nem hiszem hogy csak a tananyag járna.

2013. aug. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem téged átvertek...
2013. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez meg milyen iskola?

Ha részt vettél az oktatáson, nem hinném, hogy visszakapod a pénzt

2013. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt szerződésed (írásbeli megállapodás)?

Mert ha nem, nem kapsz vissza semmit -

2013. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vettem részt az oktatáson, befizettem az összeget a megadott számlaszámra, kaptam emailben tananyagot, de vizsgázni nem vizsgáztam. mivel nem sikerült a modulzáró, de én kifizettem egyösszegben. Szerződés nem küldtek.. viszont a szelvényem megvan amit kaptam a bankban :S nem tudom érek e vele vmit..
2013. aug. 25. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!