Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te mit tennél a helyemben?...

Te mit tennél a helyemben? Illetve valami infó a Jaschikról?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm annak aki időt szán rám és elolvassa a kérdésemet, nagyon fontos nekem! :)


Bocsi hogy ebbe a kategóriába írom de úgy láttam hogy itt vagytok a legtöbben.


Szóval rövidre zárva a dolgot, arról lenne szó hogy 2 év után rájöttem hogy én iskolát szeretnék váltani. 10.-es vagyok. Azaz 11.-et kezdeném most szeptemberben. Rájöttem hogy rossz döntés volt egyéb okokból kifolyólag a jelenlegi suliba jelentkezni és át szeretnék menni a Jaschik Álmos Művészeti Iskolába.


Tud valaki valamit róla? Milyen a környezet, diákok, tanárok? Neten csak a szitkozódást látom róla, de nem tudom mennyire van valóságalapja a dolgoknak. Van valaki, akinek valamilyen személyes tapasztalata van róla? Oda jár/járt, vagy egy ismerősétől szerzett infót róla?


Kérlek írjátok azt is oda, hogy honnan van a "forrás"


A másik része a dolognak pedig az, hogy nem tudom bevállaljam e hogy 2 évet feladok és újra kezdem az egészet azért hogy művészeti oktatásban vehessek részt. Ha tényleg egy olyan iskola lenne, azt hiszem még ezt is bevállalnám.


Sürgősen kéne róla infó, mert sajnos csütörtökig kell döntenem. Utolsó lehetőség :/


Kérlek segítsetek!


Köszönöm annak aki elolvasta és a kommentekért is nagyon hálás lennék! :)



2013. aug. 26. 16:49
 1/2 anonim válasza:

Bocsi h most írok de most találtam meg a kérdést ha nem te akkor mások legalább többre mennek a válaszmal.

Én is át szeretnék menni a Jaschikba de anyuék nem engedik azzal az elvel hogy meg bukok ami csak akkor teljesülne be ha tényleg rá se néz az ember a füzetére és szó szerint le kaksiza az egészet ,amúgy a barátnőm egész nap az osztályáról áradozik hogy milyen jó és össze tartó és nagyon szereti az osztályt meg úgy tanítanak mint ha mesét mondanának és ha oda figyel az ember így kap 3-4-est, csak jót mond az iskoláról :)

2014. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok már a Jaschikba járok :D és háát minden héten 8 óránk van abból 1 nap szakma gyakorlat és 1 nap 4 rajz a szaktól függően , nekem nagyon tetszik az iskola az osztály is jó nem kemény iskola simán ki lehet hozni jó jegyeket a tanárok hááát :DD van aki jó fej van aki nem akit érdekel privátba meg írom :D
2014. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!