Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Madách Imre...

Mit gondoltok a Madách Imre gimnáziumról? Érdemes oda felvételiznem?

Figyelt kérdés

Felvételi előtt állok és az iskolák áradatában lassan el fogok veszni, nehéz sorrendet felállítani. A legnehezebb a Madách Imre Gimnáziumról döntenem. Kérlek titeket, írjatok tapasztalatokat, véleményt (kritikát vagy dicséretet...), hogy el tudjam helyezni a sorban.


Köszi,

Lulu :)


2009. okt. 31. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm járt oda, azt mondja nagyon erős, és én is ilyeneket hallok felőle, főleg az angoloktatása.
2009. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nagy csalódás volt: már korábban is hallottunk róla, hogy nem a régi, de nem hittük el. El kellett volna. Nem erős, semmi tanulással is el lehet evickélni és nagyon sok a kifejezetten rossz tanár. Köztük angoltanár. (Persze lehet másnak szerencséje)
2009. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A francia oktatással kapcsolatban vannak tapasztalataitok? Angolt és franciát szeretnék tanulni, előkészítős osztályban.
2009. nov. 1. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Bekerülni nagyon nehéz, de amúgy szar suli lett nagyon :S
2009. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 audryenne válasza:
100%

Azért nem olyan rossz.A társaság egyértelműen nagyon jó. Az oktatás szempontjából pedig azt tudom mondani, hogy mindenhol vannak kevésbé jó tanárok. Nekem szerencsém volt. Az angol oktatás nem valami jó az biztos, de azért van jó angoltanár is.

Amúgy meg el lehet evickélni igen, csak a gyereket nem arra kéne tanítani, hogy csak akkor tanuljon, ha halomszámra osztogatják az egyeseket, hanem saját magának legyen igénye rá, hogy jól teljesítsen és úgy érezze, hogy megérdemelte a jegyét.

2010. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!