Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Komolyan, van olyan egyetemi...

Komolyan, van olyan egyetemi szak amit érdemes elvégezni? Teljesen kétségbe esek lassan.

Figyelt kérdés
Lassan el kellene döntenem hogy hova akarok menni továbbtanulni, de mindenről azt olvasom hogy nincs értelme.(nemzetközi tanulmányok, turizmus stb.) Van valami aminek van értelme??
2009. nov. 2. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj egy jó szakmát.Nem kell feltétlen diploma,főleg ha nem is érdekel igazán semmi.
2009. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen ,ha rám hallgatsz doktornak mész méghozzá fogorvosnak vagy fogtechnikusnak mert abban van pénz,vagy nőgyógyásznak,vagy csontkovácsnak,fő hogy magánorvosként eltudj helyezkedni:)
2009. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én, ha újra kezdeném - szerintem építészmérnök lennék (BME).
2009. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
100%

A tanulás alapvetően értelmes dolog.

Azt azonban Neked kell tudnod, mi érdekel, mit akarsz majd csinálni az életben, és ezért milyen áldozatokat hozol, mit vagy hajlandó megtanulni.

Ha olyan területen szeretnél érvényesülni, ahol nem szükséges adiploma, valóban nincs értelme továbbtanulnod. Ha mondjuk tolmács, közgazdász, tanár, orvos, mérnök stb. lennél, akkor az egyetem nélkül nem fog sikerülni.

2009. nov. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
legyél gépészmérnök. arra mindenhol szükség van
2009. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
sztem angolt van értelme választani.
2009. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mérnökség. Már most is tőlünk függ a világ, gondolj bele mi lesz később :D
2009. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orvosokhoz hozzátenném még a plasztikai sebészetet és a patológiát (ezt főleg külföldön fizetik meg és hiányszakma is).
2009. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!