Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi előtt állok és...

Felvételi előtt állok és szeretnék a Dózsa György Táncművészeti szki-ba menni!?

Figyelt kérdés
A modern-kortárs tánc szakra szeretnék!Imádok táncolni,már 8 éve táncolok komolyan,és szeretnék egy jó táncos suliba menni..a Dózsa Györgyöt találtam,de hallottam róla rosszat is..aki oda jár annak hogy tetszik,milyen a közösség/tanárok/táncoktatás/többi tantárgy tanítása??

2013. szept. 27. 13:30
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én oda járok és nekem nagyon tetszik :). Kicsit sem bántam meg hogy ide jelentkeztem és igen, én is imádok táncolni :D.
2013. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem is érdekelnének a válaszok, mert én is oda szeretnék menni:) Az egyik ismerősom a Dózsába jár (nem tánc szakra) neki nagyon tetszik a suli most 9.es. Én szintén 8 éve táncolok és imádom csinálni. Néztem többféle sulit is (anya csak ingyeneset enged) pl. Talentum, Nemes Nagy Ágnes, de nekem a Dózsa jött be legjobban :D
2014. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha még érdekel esetleg ismerek ott egy tanárt aki a táncon van és kérdeztem tőle h mi kell v egyáltalán mennyi lenne az esélyem azt mondta h a modern-kortársra semmi ha nem balettozok ovis korom óta pedig 8 éve táncolok a hajlékonyságom megvan hozzá de az mondta h 0% az esélyem nembaj azért megpróbálom mert a sulimból már ment oda olyan aki nem balettozott és neki sikerült a tanár még azt mondta h színpadira tuti felvesznek de oda nem szeretnék ott a legfőbb az h néptáncot kell utánozni az menne kortárson kellenek a balett alapok (+híd,spárga,mérleg)kell tudj improvizálni és van akrobatika is de az nem tudom mit takar.

A Dózsába jár 2 barátnőm (9.esek) egyik olaszos másik drámás nagyon szeretik nem a legerősebb suli de a közösség és a tanárok nagyon jók. Én is oda akarok menni :) Bocsi elég hosszú lett...

2014. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
felvettek?:)
2014. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!