Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg elit iskola a Xantus...

Tényleg elit iskola a Xantus János kéttannyelvű?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondja hogy elit iskola és hogy 4,6-os érettségi átlag van stb... igaz ez?
2013. szept. 28. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
mondhatni.
2013. szept. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg fizetős
2013. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

ne hallgass azokra akik elítélik. nem ők járnak oda. egy csomó ökörsègeket olvasni a suliról a neten.. igaz hogy fizetős, de azt az összeg amit befizetsz tandíjként azt máshol évközben beszedik

.. és nem elit iskola, nincs tele beképzelt sznobokkal... lehetsz gazdag, vagy szegény teljesen mindegy mert az idősebbek úgyis befogadnak... gólya vagyok és nincs olyan, hogy fú most akkor a gólyàkkal bunkózunk, mindenki összetsrt!

2013. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tavaly év végi átlag az egész iskolára nézve 3.9 volt.
2013. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kilencedikesen még tényleg jól néz ki a suli, 4 év után azt mondom, hogy hidd el a negatívumokat is, amiket mondanak róla
2014. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó!De mik a negatívumok?
2014. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudok róla hogy fizetős suli. Szerintem kb középerős lehet elitnek nem mondanám úgy tudom nincs benne a 100 legjobb gimnázium között.
2020. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!