Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KECSKEMÉTIEK! Melyik gimnázium...

KECSKEMÉTIEK! Melyik gimnáziumban a legjobb a nyelvoktatás?

Figyelt kérdés
Igazából a Katona vagy a Bolyai között nem tudok dönteni, de mindenképpen az egyik angol szak érdekelne. Személyes tapasztalat? Hol ér többet az oktatás? :)(14/L)

2013. okt. 4. 17:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Én is ezeken gondolkoztam :D. De én szerintem a Bólyaiba megyek.
2013. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bányai Júlia
2013. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A Bányai már csak nyolcosztályos ginázium, én valószínű a Bolyaiba megyek, csak a német-angol szakra.
2013. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Bolyai, angol szakos voltam, csak ajánlani tudom. Gimi alatt letettem a középfokút és jó alapokat adott a későbbi nyelvtanuláshoz is. Igaz én már nagyon régen végeztem, 2002-ben. :)
2013. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A Katonában van a legjobb nyelvoktatás az országban.
2014. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Katona mindenképp
2014. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Katonába és a Bolyaiba is beadtam, minkét helyre felvettek, de a Katonába megyek. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 12. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Katonás vagyok, és az a nagy gond, hogy van borzasztó angol tanár, és van nagyon jó angol tanár, és sajnos sokszor azok kapják a rossz angoltanárt (némettel ugyanez van), akik tagozatosak, vagy felvették faktnak..
2014. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!