Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok az alábbi gimnázium...

Mit tudtok az alábbi gimnáziumokról? Kispesti Deák Ferenc Gimi, Kossuth Lajos Gimi (Pesterzsébet), Veres Pálné Gimi.

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok,a diákok? Milyen nagyok az elvárások,követelmények? Programok milyenek? Mennyire nehéz bekerülni? Köszi:)

2013. okt. 6. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
a Veres Pálné jó gimi. Közepesen nehéz bekerülni. a programok nagyon jók,és a közösség is kiváló. :)
2013. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közepesen nehéz mit jelent?:) számít valamit,hogy oda járok előkészítőre,vagy a sulimba? Olyat is hallottam,hogy csak azokat veszik fel,akik oda jarnak előkészítőre,vagy valami rokoni kapcsolat miatt. Fizika meg kémia nem megy annyira,többiből ötös vagyok. Hetedik félévkor két négyesem volt,év végen meg kitűnő voltam. Van esélyem?:) köszi a választ.
2013. okt. 7. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
persze,van esélyed..az meg nem igaz,hogy előkészítőre kell oda járnod. De a protekció ellen nem tudsz tenni..azt az iskola dönti el. :)
2013. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%

A Kispesti Deák egy laza gimi, a szó legjobb értelmében. Nem izzadsz vért, el is tudsz lébecolni, de ha tanulni akarsz, tudsz (ez mondjuk az osztálytól is függ, hogy mennyire hagyja a tanárt tanítani). A tanárok nem aláznak porig, inkább segítenek, ha látják rajtad, hogy akarod csinálni a dolgokat. Nem írnak egyest minden hülyeségért. Persze itt is vannak kevésbé jó tanárok/vagy van olyan, aki több tantárgyat tanít - egyiket jobban, a másikat kevésbé. De ha valamilyen irányba szeretnél menni, a fakton valószínűleg jó tanárod lesz.

A programok egész jók szoktak lenni, bár a diákok aktivitása változó, a szervezettség sincs mindig rendben.

A bekerülés végül is nem vészes, elbeszélgetés és ha valamilyen tagozatos osztályba szeretnél menni, felmérik a képességeidet és tudásodat (média, angol, német), de amennyire tudom kedvesek, normálisak.

Ha hajtasz, mint az állat és vért pisilve tanulni akarsz, mint a gép, nem ez a neked való suli. Akkor válassz egy erősebbet. Ez nem azt jelenti, hogy innen nincs tovább és nem tudsz továbbtanulni, csupán azt, hogy fel tudsz lélegezni két dolgozat/felelés között.

2013. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2014. febr. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!