Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a ceglédi...

Klau99 kérdése:

Mi a véleményetek a ceglédi Kossuth Lajos Gimnáziumról? Mennyire erős suli?

Figyelt kérdés

Milyen ott a 0.?

Vagy a 4 éves emelt angolos? Melyik éri meg jobban?

Mik a követelmények?



2013. okt. 12. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 8 osztályosba járok, és imádom az iskolát a követelmények teljesíthetőek, van néhány rosszabb tanár, de ez csak nézőpont kérdése. Az igazgató véleményem szerint fair. Szóval ha idejössz tuti nem bánod meg
2013. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

A Kossuthba nulladikra jártam, most vagyok végzős. Elég szegényes nyelvtudással érkeztem, mert a mi sulinkba nem volt igazán nyelvoktatás, már meg van az első nyelv előre hozott érettségim, a nyelvvizsgám is. Most csinálom a második nyelvemből a nyelvvizsgát. Sztem nem rossz hely, jó környezet, jó tanárok(nagyrészt). Csak ajánlani tudom.

2013. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én is oda járok, szerintem elég rossz suli, azoknak tökéletes, akik kockát akarnak faragtatni magukból. Tök szimpi volt először, de most már 180°-os fordulatot vett a véleményem. Ja meg iszonyat sokat kell tanulni, óráról órára. A társaság jófej, de inkább 10-11. osztályoktól felfelé vannak jó arc emberek, rengeteg πcsa van, főleg az új osztályokban.
2014. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy igaz, tényleg egyre több a liba, a 10. és 9. tele van, és a 8 osztályosok nagy része is nagyképű, tisztelet a kivételnek. De az idei végzős évfolyam jófej:P na nem azért, mert odajárok:D
2014. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!