Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zrínyi Ilona Gimnázium,...

Zrínyi Ilona Gimnázium, miskolciak! Valaki segítene? Van valaki, aki odajár? (:

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok 8.-os és megfogom jelölni a Zrínyit, lehet, hogy elsőként :) Angol kéttanra készülök. Van valaki aki odajár/odajárt? Hogy zajlik a szóbeli, felvételi? Nagyon nehéz iskola? Titeket hány ponttal és milyen szóbelivel vettek fel?

Köszii :)

14/L



2013. okt. 23. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
olyan közepesen nehéz
2013. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bővebben? :) Hány ponttal vettek fel Titeket, milyen szakra? A szóbeli hogyan zajlik, nagyon nehéz?
2013. okt. 27. 15:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia :) Engem a francia kéttanra az ott kapható max 100 pontból 76-tal vettek fel. Egy viszonylag jó központi, az kell, szóval legalább 60 pont, főleg angolra, mert elég durva túljelentkezés van. A szóbeli ugye magyarból van és nekem személy szerint nem is volt nehéz, de ez függ a szerencsétől, meg hogy mennyit tanulsz előtte. Úgy néz ki a dolog, hogy bemész, húzol ilyen kis cetliket, kapsz 10-20 percet, míg leírod a dolgokat, utána pedig szóba el kell mondani. Szófajokat, mondatelemzést, szóösszetételt, msg törvényeket, meg közmondásokat kérdeznek.

Remélem segítettem :)

Egy zrínyis

2013. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) Nagyon remélem, hogy felvesznek :) A központira gyakorlok, a szóbeli témaköreit is már tanulgatom. Angol kéttanra 60 pont körüli központival, és jó szóbelivel van az embernek esélye?
2013. nov. 1. 12:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Esélyed persze, hogy van. :) az is lényeges hogy a többi jelentkező milyen hozzád képes és hogy hanyadiknak jelölik be. Nagyon fontos hogy elsőnek írd be ha tényleg ide akarsz jönni. A félévidet is próbáld minnél ütősebbre. Meg pluszba azt is jó szemmel nézik ha itt írod a központit. Sok sikert és kérdezz ha van valami :)
2013. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oda jelentkezek elsőnek, és ott is írom a központimat! Nyíltnapra is megyek majd november végén. Nagyon remélem, felvesznek, szuper iskola szerintem a Zrínyi, szívből remélem, hogy jövőre én is odajárhatok! :)

Ha bármi kérdésem lenne, írok majd privátban! :) Köszi előre is.

2013. nov. 1. 16:51
 7/12 Lord44 válasza:

Lehet hogy osztálytársak leszünk :)


Hogy sikerült a felvételi?

2014. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziaa! :) Te is angol kéttanra jelentkezel elsőként? :)

A pontos eredményt csütörtökön tudom meg, de 65-67 körül lesz összesen a központim.

Március 3-án szóbeli.. :D Már várom :)

Hogy hívnak? :))

2014. jan. 20. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia:) en francia kettant irom be elsonek:) remelem bejutok:)) 71 pontom lett, max vitt pont, es meg szobeli:D ha van kedved irj uzit nyugodtan:)

14/L

2014. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Írtam üzit :)
2014. jan. 24. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!