Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a budapesti József...

Milyen a budapesti József Attila Gimnázium?

Figyelt kérdés
2014-15-ös tanévben szeretnék oda járni. Milyen a szóbeli, mik az elvárások, hány ponttól vesznek fel?? segítsetek!! köszi :)

2013. okt. 23. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szóbeli elég könnyű, szövegértés és kötetlen beszélgetés van. Húzol egy szöveget, amit hangosan fel kell olvasnod és válaszolnod a hozzá kapcsolódó kérdésekre. Ha angol vagy biosz tagozatra jelentkezel akkor egyértelműen azokból is kell szóbelizned. Tavaly 105 ponttól (írásbeli + jegyek) már behívtak szóbelire. Ha szóbelin jól teljesítesz akkor simán bent vagy :) amúgy én oda járok és nagyon szeretem, jó a közösség. Ha van még valamilyen kérdésed, írj privit :)
2013. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :DD
2013. okt. 26. 16:33
 3/8 A kérdező kommentje:
És mikről szoktak kérdezni a szóbelin?
2013. okt. 27. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Uh amúgy semmi értelme annak hogy izgulj vagy bármi :D én "tavaly" vagyis februárban,amikor kellett mennem,még életrajzot is bemagoltam...ideges voltam,nem tudtam aludni...aztán elmentem,és 50/41 pont lett :)) nagyon könnyű volt!!!
2013. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%

Elég könnyű. A matek tagozatot jelöld meg ilyen tartaléknak, ha nagyon beakarsz kerülni, mert oda veszik fel azokat akiket másik tagozatra nem.:D Amúgy a tanárok többsége jó (nagyjaból érti a dolgát) viszont többet kérnek,mint amennyit nyújtanak. (És a fele tanítani se tud) Magyarból,ha pl Csekér kapod az ő segítségével biztos hogy nem érettségizel le.(szeretem meg minden, de mint tanar egy nulla)


Maga a társaság, ha megtalálod a helyed elmegy, de a diákok állítom, hogy olyan 70-80%-a lány és annak kb. 60%-a lenéző r*banc. Ha rossz osztalyt fogsz ki akkor cseszheted az egészet pl.: ha franciára/spanyolta mész akkor lesz max.10fiú az osztályban. Nehéz beilleszkedni és ez az az iskola ahol számit, hogy nézel ki de nagyonnagyon. Tele van budaörsi menő gyerekekkel. Még a felsőbb évfolyamokba normálisak is az emberek, de az alsóbb évesek teljesen kiakasztóak, hogy némelyik hogy fenn hordja az orrát.


Összességében én nem ajánlom, hogy a jóskába menny, hacsak nem vagy te is egy ilyen berschka lány/fiú.

2013. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Uccsó válaszolónak.


1. Ki az a Csekér? Nem Cseke?

2. Mi az, hogy a matekot jelöld be legutolsónak? -_-

2013. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Telóról voltam. Nekem ezt mondták mikor még jelenkeztem. :D És ahogy elnéztem az odajárókat igazuk is volt,:D
2013. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Alátámasztom. A budaörsi vagányból túl sok van nálunk. Meg a seggnyaló protekciósból.
2014. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!