Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen jegyekkel mennyi az...

Ilyen jegyekkel mennyi az esélyem? Lent a többi

Figyelt kérdés
Igazából elég szorgalmas diák vagyok, ezért mindenből megvan a 4-es 5-ös. Kivéve a matek és kémia. Kémia: 3-as , matek 3-as. Nos szerintetek ilyen jegyekkel van esélyem bekerülni mondjuk egy budapesti Európa 2000-be, vagy Szent László gimibe? Média szakra mennék. Tegyük fel, megírom majd jól a felvételit. Köszi a válaszokat!

2013. nov. 7. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem van esélyed, de azért a matekra gyúrj, ha tudsz, mert az fontos!

én is elmentem jogi karra, hogy soha többé matek, ezazz, hát ne hidd, olyan dúrva matekórák voltak, hogy bánom azóta is, hogy nem próbáltam még áltsuliba több időt szentelni rá, ha van időd, gyakorold

2013. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Európa 2000-ről szinte csak rosszakat hallottam, ellenben a Szent László Gimnázium egy nagyon is színvonalas középiskola!
2013. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!