Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is van, akinek a konzulens...

Más is van, akinek a konzulense nem nézte át leadás előtt a szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem a konzulensemet...Kb. sz.rik a fejemre, nem reagál semmire....Múlt héten elküldtem neki 30 oldalt, de semmi reakció...Mindjárt itt van 30-a, le kellene adni a dolgozatot, de én még azt sem tudom egyáltalán jó irányba haladok-e vele...Remélem azért a Haladási naplót valamikor alá fogja írni...Nem az én hibámból nem jönnek össze a konzultációk.

2013. nov. 13. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van
2013. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet még túl keveset írtál- azért nem foglalkozik veled
2013. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet sokan írnak hozzá és nem győzi
2013. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én bevittem kinyomtatva mikor kész lett. Csodálkozott, és örült, hogy így sokkal könnyebb lesz majd elolvasni.
2013. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl későn írtál neki. :( Nálunk benne van a szabályzatban, hogy ha későn keresed meg a konzulenst (1 hónappal a határidő előtt), akkor nem köteles veled foglalkozni, mert az igényes szakdolgozat minimum 3 hónap alatt készül el.

Esetleg holnap hívd fel.

2013. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem hiszem,hogy az a baja,hogy későn kerestem meg,ugyanis áprilisban kellett volna leadnom,de egy félévet elhúztam,szóval eddig már 3 konzultáció végülis megvolt,a legutóbbi szeptemberben. Csak akkor még nem volt meg véglegesen,hogy miről írok.

Azóta már írtam neki többször is,de semmi.

Szóval most én is úgy vagyok,mint ahogy itt írta valaki,hogy majd kinyomtatva elolvassa....ennél jobbat úgysem fogok tudni írni.

2013. nov. 14. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem mostani a kérdésed, de nálam is ez a helyzet, és 10-éig kellene leadni... De semmit nem olvasott még el belőle.
2014. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nov.30. volt a határidő, 29-én adtam le. 26-án küldtem el neki az egészet mailben,mert akkor nagy nehezen válaszolt és kérte,hogy küldjem el...

szerencsére sikeres volt a záróvizsgám,a konzulens viszont nagyon sz.emét volt velem a vizsga alatt....de mások is mondták utána,hogy elég utálkozó fajta,nem sok embert szeret...

2014. márc. 27. 22:24
 9/9 anonim válasza:

Gratulálok!

Sajnos vannak ilyen tanárok. Örülök, hogy sikeres volt!

2014. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!