Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középiskolai kollégiumban...

A középiskolai kollégiumban mire elég a kimenő?

Figyelt kérdés
Kb. 2 órakor van vége a sulinak 4kor meg kezdődik a tanulószoba. 2 óra alatt még moziba se lehet elmenni (szerintem).

2013. nov. 16. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
nem is nagyon van pénzük a kollégistáknak moziba menni. Énis az vagyok, a délutáni kimenőn csak boltba szoktunk menni, nekünk van este negyed 8tól 9ig is, akkor szoktunk társaság életet élni, de nem mozi meg ilyesmi, hanem kocsba, kávézó, hasonló helyeken, vagy egyszerűen csak sétálni megyünk.
2013. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb középiskolai kollégiumban este 8-ig vagy 9-ig van kimenő. Amikor gimiben kolis voltam, mi is csak boltba jártunk ki, mert másra nem nagyon volt időnk. :/
2013. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!