Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti József Attila...

A budapesti József Attila gimibe hány ponttól lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Biosz tagozatra szeretnék menni de ha oda nem vennének fel a matek tagozat is érdekelne:)
2013. nov. 18. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én oda járok, engem 2 éve felvettek 83 ponttal (mondjuk én angol tagozatra mentem), egy barátom pedig az ő 67 pontjával került be, pedig az ideiglenes listán 93. volt, és 16 embert vettek fel (humán tagozat). Szóval tulajdonképpen szerintem 65 ponttól már van esélyed, de minden attól függ, hányan jelentkeznek arra a tagozatra és hányan jelölik meg elsőként.

Ha bármi kérdésed van még, akár a felvételivel, akár magával a sulival kapcsolatban, Írj privátot! :)


17/L

2013. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen tanuló vagy?

A biosz tagozatra biztos sok pont kell

2013. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor jelentkezz oda, ha kitűnő vagy
2013. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Nem kell kitűnőnek lenned ahhoz, hogy bekerülj. Persze, ha van 3-asod, akkor úgy már necces, de a 4-esekkel egyáltalán nincs semmi baj. Nem kell mindenből 5-ösnek lenned ahhoz, hogy felvegyenek, ne aggódj. A biosz tagozatra a felvételin csak annyi nehezítés van, hogy ott van bioszból szóbeli a magyar mellett (mert ugye gondolom tudod, hogy van magyar szóbeli, ami igazából csak szövegértésből áll, kapsz egy novellát, elolvasod, tesznek fel kérdéseket. Ezzel csak azt vizsgálják, mennyire vagy éles látó és mennyire tudsz saját véleményt alkotni, mennyire vagy határozott). De ha jó vagy bioszból, akkor ez nem lehet akadály. Matek tagozatra nincs szóbeli, egyébként meg a matek és a biosz tagozatra jelentkezőkből áll össze egy osztály (szokás szerint ők lesznek a B-sek).
2013. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!:)

Eddig minden évben kitűnő voltam remelem bekerülök:D

2013. dec. 16. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!