Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Bolyai János...

Kecskeméti Bolyai János gimnáziumot mennyire ajánlanátok? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval mindent amit csak gondoltok róla írjatok le (lehetőleg az angolosok, mert oda szeretnék menni) Plusz még az lenne a gond, hogy én csak úgy tudnák bemenni, hogy busszal is kell egy fél-hármonegyed óra, h hazaérjek, ami ugye azt jelenti, h egy órával később állok neki a tanulásnak :/ Így is ajánlanátok?

Mindent lehet mondani, felvételi, tanárok, tanítás, kaja(:DD), meg mindent. Köszönöm!:)


2013. nov. 20. 16:24
 1/3 anonim válasza:

Én bolyais vagyok, igaz nem angolos, hanem spanyolos. Most 11. évfolyamba járok, de egyszer sem bántam meg, hogy ide jelentkeztem. A tananyag nehéz, sokat kell tanulni, de nem azon a +/- egy órán fog múlni az, hogy hogyan teljesítesz.


Amúgy a tanárok nagy többsége jól tanít, és valamilyen szinten még jó fejek is. Negatívum, hogy van néhány tanár, akik viszont rosszul is tanítanak, és még szemétkedni is szeretnek, de ők vannak kisebbségben.


A kaja jobb mint a legtöbb suliban, de ha finnyás vagy, akkor nem ajánlom. Amúgy nekem bejön. :DDD


A tesiórák akkor kemények, ha kemény tesitanárt fogsz ki, de ez tényleg csak a szerencsén múlik.


Rengeteg az iskolai program, amit ha akarsz, még élvezni is tudsz, és a szünetekben szóló zene is javítja a hangulatot.


A felvételin nem árt jól teljesíteni, ha be akarsz kerülni, de az angol szóbeli miatt ne aggódj, az marha könnyű. Lényegében csak arra kíváncsiak, hogy tisztában vagy-e az alapokkal. És nem szabad izgulni !!!


Én mindenképp ajánlom, hogy jelentkezz. Veszíteni valód nincs, mert ha esetleg még föl is vesznek, és a Bolyaiba jössz, azt utólag biztosan nem fogod megbánni.

2013. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tartalmas választ! :) Ez után a pozitóv hozzáállás után, biztos, hogy jelentkezni fogok! :) Köszönöm még egyszer ! :)
2013. nov. 23. 11:15
 3/3 anonim válasza:

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Zene a szünetben? MINT A SZERNT JOHANNA GIMIBEN???? :DD És hanyadikosok vezetik a sulirádióóót?:DDDDDDD

bocsi hogy itt kérdezem meg de a bolyai nagyon matekos? vagy van olyan hogy én nem a matekra megyek hanem pl. angolra?

2014. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!