Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segitseg kene, hogy a Szent...

Segitseg kene, hogy a Szent Laszlo termeszet tudomanyi osztalynal hogyan zajlik a szobeli? Leovey Klara gimnaziumba ugyam ezen a szakon?

Figyelt kérdés
Tehat azt tudom biologia kemiabol kell, a Szent Laszlo oldalora ki is nyomtattam hogy miket kerdeznek, ezeket majd szeretnem mind kidolgozni es megtanulni. Ha esetleg valakinek ezek ki vannak dolgozva attudna kuldeni? Szobelivel kapcsolatban a kerdesem hogy ki kell hozni egy tetelt es arrol kell beszelni vagy csak spontan feltesznek kerdeseket? elore is koszonom es bocsanat a helyesirasi hibakert telefonrol irok

2013. nov. 23. 15:11
 1/4 anonim válasza:
2013. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :) remélem, még aktuális. Én tavaly szóbeliztem... Nos, úgy zajlott, hogy vártunk, amikor szólítottak, bementünk. Húztunk tételeket, amiken kérdésk voltak. Kémiából azt hiszem volt jellemzés egy vagy kettő (?) adott atomról/elemről. Meg azt hiszem volt egy egyszerű számolás.

Biológiából volt egy növény és egy állat jellemzése... meg azt hiszem be is kellett sorolni egy rendszertani kategóriába őket.

Meg egy szervet is húztunk.

Meg beszélgettek is velem, meg vittem versenyeredményeket is. :)

Szerintem nem volt olyan nehéz, nekem max pontos lett, és sok osztálytársamnak is 15 pont felett sikerült. Nos, az én központim 83 pont lett, de hatvan és hetven közt is volt teljesítés. Öhm... Ha kérdésed van, írj ide: njasmine6@gmail.com ;) Sok szerencsét!

2013. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó te a Szt. Lászlóst írtad le?

(Vagy a Leöveys felvételit?)

2015. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a Szent Lászlósat írta le a 2. válaszoló, mert nekem is nagyjából ezek voltak a szóbelin a Szent Lászlóban.
2015. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!