Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit tegyek,...

Szerintetek mit tegyek, kiíratkozzak, vagy sem az egyetemről? Nem tudtam semmit teljesíteni, egyéb okok miatt, amit nem akarok részletezni, magán jellegűek, de szabodálták az első félévemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utolsó 2 és fél hónapban sehova még bejárni sem tudtam, itt a vizsgaidőszak és szinte mindenből megbuktam, több tantárgyból nem is vizsgázhatok. SZTE TTIK-n vagyok. Kiíratkozzak, vagy van más lehetőség?

2013. dec. 2. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyire tetszik a szak annyi alapján, amennyit bent voltál? Szerintem csak azért, mert nem sikerült felkészülni, azért ne! Szerintem! Vannak pót időpontok. Vagy csúsztatni azt a tantárgyat; bár pontosan nem tudom hogy működik:)
2013. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tetszett annyira. Viszont, hát leírom, beteg vagyok ( nem is fogok meggyógyulni ) és nekem a diploma nagyon kéne, mert a fejemből kell, hogy megéljek, de ez így nem fog menni... .(
2013. dec. 2. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Folytatni akarod? Mert akkor ne iratkozz ki! Nézd meg, hogy a tárgyaidat meghirdetik-e köv. félévben, ezt az ETR-ben találod.
2013. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valamint még beadhatod egyéni tanrendre és kedvezményes vizsgarendre a kérelmet.
2013. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek TO-ra. De nem hiszem, hogy már fel tudok készülni, viszont ha meghirdetik a tárgyakat köv. félévben az jó lenne, mert nem hagynám abba, csak ha rá vagyok kényszerülve, minden tekintetben.
2013. dec. 2. 20:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy beteg vagy nem kéne ilyen könnyen feladnod. Nem ez a világ vége. Bátyám is beteg (gyógyíthatatlan betegség), és egyetem alatt derült ki. Asszem 2 félévet halasztott (vagy 4-et? már nem is tudom), de végigcsinálta. Ne add fel ilyen könnyen.
2013. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszaidat, mindenesetre, bemegyek a TO-ra és kérdezősködöm, el vagyok késve tudom, de remélem, hogy segíteni fognak nekem, felvázolom a helyzetemet és ők csak adnak tanácsot.
2013. dec. 2. 21:01
 8/14 anonim válasza:
Vannak olyan tárgyak, amiket csak páros vagy csak páratlan félévekben lehet felvenni. Ezért talán megérné passziválnod, azt nem kell visszafizetni, ha államim vagy, nem tartozik bele a 4,5 évbe, amennyi ingyen jár. Az alatt az idő alatt pedig szèpen lesz időd eldönteni, hogy szeretnéd-e folytatni, illetve akár picit előre készülni is
2013. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A betegségem miatt 16 félév támogatott nekem, de már előre félek, hogy ez sem lenne elég, ha ilyen mélypontok követik egymást. :( Még nem adtam, amúgy fel, mert 3 tantárgyból vizsgázhatok és hát megpróbálom.
2013. dec. 6. 15:03
 10/14 anonim válasza:
ne haragudj az offért, de tényleg több támogatott félév jár, ha valaki beteg? ezt nem is tudtam :/
2013. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!