Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaphatok így igazgatóit/osztál...

Kaphatok így igazgatóit/osztályfőnökit?

Figyelt kérdés
Az iskolámban dec 21-én lesz ilyen sport nap féleség. Osztálytársaimnak köszönhetően nevezve lettem haverommal egy "iskola legfittebb embere" címre... Ez még nem is lenne gond, ha nem lennénk mindketten asztmások +neki a keze is el van törve... Az igazgató azt mondta h kötelező, szval orvosi igazolással is igazgatóit kap az aki hiányzik... Ilyet megtehet egy iskola? Úgy értem hogy megkérdőjelezheti az orvos véleményét az egészségemmel kapcsolatban?

2013. dec. 5. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanítási időben, ahelyett van a program, akkor nyilván kötelezővé lehet tenni. Ennek ellenére orvosi igazolást kötelesek elfogadni - természetesen, ha nem levágós, hogy kamu. Mondjuk én a helyedben megpróbálnám kulturáltabban elintézni, odamenni az ofőhöz vagy az igazgatóhoz, hogy az osztálytársaid a te akaratod ellenére neveztek téged erre, fizikailag nem vagy rá alkalmas, és nem szeretnéd, mert kellemetlen helyzetbe hoz ez téged. Nyilván bele lehet menni mélyebben is, ha ennyi neki nem elég, a méltóságod meggyalázásáért akár fel is lehet jelenteni.
2013. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ijesztgetni vele nem tilos.
2013. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
De nem tudnak mást nevezni?
2013. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Akik titeket beneveztek, lehet csak "heccelni"

akartak benneteket- Szóljatók az ofőnek, hogy valaki mást nevezzenek be-

2013. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül sehogyan megbeszélni, akkor orvosi igazolást kérnék a sportnapra és az az előtti napra, hogy ne legyen annyira nyílvánvaló.
2013. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

#1 "a méltóságod meggyalázásáért akár fel is lehet jelenteni."


hat ez egy nagyon erdekes tanacs....esznel vagy ember?

2013. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végigolvastad a válaszomat, kedves utolsó? Nyilván nem ez a tanácsom neki, de alapvetően teoretikusan teljesen megállja a helyét, ha ilyesmire akarják kötelezni, az igenis megalázó. Természetesen nem ezt javaslom, félig viccnek, félig pedig komolytalannak szántam. De képzeld, észnél vagyok, valószínűleg jobban, mint te :)
2013. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben az osztálytársaidat felakasztanám a lámpatestre...
2013. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, azért már kaphat igazgatóit!:D
2013. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!