Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan középiskola, ami...

Van olyan középiskola, ami nem "átlagos", és pszichológiát is tanulhatunk? Szerintem nincs, de megkérdezem, hátha.

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 21:12
 1/3 anonim válasza:

Van én is olyanba járok, pedagógiai szakközépiskolai azok jelentkeznek ide akik pedagógusok, pszichológusok akarnak lenni.

Kilencediktől van gyakorlat gyerekekkel óvodában,iskolában, közben pedagógiát és pszichológiát tanulnak azért mondom hogy tanulnak mert én még a régi tantervbe vagyok szóval mi csak 11.-től csináljuk majd ezeket ők meg kilencediktől.

Ezek mellett tanulunk furulyázni van kommunikáció,dráma és önismeret óránk.Ezeket a mostani kilencedikesek asszem később.

Több helyen is van ilyen suli keresd úgy hogy "pedagógia szakközépiskola"

2013. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pszichológus akarsz majd lenni, teljesen "felesleges" direkt ilyen középiskolába jelentkezned. Ha ez a helyzet, írj privátot, és elmagyarázom, miért, viszont ha nem akarsz pszichológiát tanulni majd egyetemen, akkor ne vedd figyelembe a kommentemet :)
2013. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja amúgy mindegy ha egy erős gimibe mész, ahol felkészítenek egy jó érettségire,mert elég nagy a ponthatár
2013. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!