Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Soproni Eötvös...

Vélemények a Soproni Eötvös József gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ide jártam, igaz már volt vagy 8 éve, ha tovább akarsz tanulni felsőoktatásba, különösen ha komoly szakra, akkor nem igazán ajánlott (vannak kivételek, pl. van egy fiatal tanárnő, aki jól felkészítette biológiából az egészségügyi területre készülőket, van aki orvosira ment, nem tudom ott tanít-e még). A színvonal összességében nagyságrendekkel alatta van az Orsolya, Berzsenyi és Széchenyi gimnáziumokénak. Szóval olyan világ lustáinak ajánlom elsősorban, mint amilyen én voltam :-)


Ja, és az iskola propagandája a jó közösségről azért úgy általánosságban nem igaz, biztos vannak, akik a pozitív oldalát tapasztalták, de azért a negatív oldala is ott van.

2013. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sz@r suli, ne menj oda! Ennyit tudok mondani, inkább nem részletezem.
2013. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is ide jártam, és én nagyon szerettem!!


Az iskolai közösségi élet nagyon jó, családias.


Sokan léptek egészségügyi pályára (mentős,ápolónő,gyógytornász).


A tanárok segítőkészek (jó,nem mindegyik :).


Én csak ajánlani tudom! ;)

2013. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Borzalmasan rossz iskola, nekem jó páran tanácsolták, hogy ne menjek oda, igaz, már rég eljöttem onnan. A diákok vagy egoista sznobok, vagy -IQ mínusz emberek, a tanárokról nem is beszélve.
2014. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!