Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Egyetem Pedagógiai...

Kaposvári Egyetem Pedagógiai kar? (azon belül tanító)

Figyelt kérdés

mennyi a ponthatár? hogyan zajlanak az alkalmassági vizsgák? maga az egyetemi környezet, hangulat milyen?

személyes véleményeket is jöhetnek!:)


2013. dec. 17. 20:50
 1/4 anonim válasza:
felvi.hu, de általában alacsony a ponthatár, tavaly 240 volt. Az alkalmassági nem nehéz, nagyon kevés embert szórnak ki, és csak akkor, ha tényleg nagyon kirívó hiányossága van. Általában 30-40 fős tanítós csoport szokott indulni. Az egyetem barátságos, elég modern, szépek az épületek, zöld övezetben, parkosított az egész kampusz, koleszokban minden héten bőven van bulizási lehetőség, a hök elég aktív, szervezik a programokat, mindig van valami, szóval egészen ideális egyetem. De a tanító szakról ne az éljen benned, hogy büfé szak, amit könnyű elvégezni, mi is ezt hittük az elején, és elég nagyot koppantunk, mikor rájöttünk, hogy azért elég rendesen kell tanulni, van néhány szívatós tanár, nem könnyű zh-k és vizsgák. Ettől függetlenül természetesen bőven teljesíthető, csak tényleg sok energiát kell belefeccölni, pont, mint a nagyobb nevű egyetemeken, tehát a kaposvári egyetem semmivel sem nyújt alacsonyabb színvonalú oktatást, mint pl. az elte, vagy akármelyik másik, csak valamivel könnyebb bekerülni, viszont kibukni is legalább olyan könnyű. A tanárok többsége baromi nagy tudású, a hiányzásokat elég szigorúan veszik, szóval rendesen oda kell tenni magát mindenkinek. Remélem azért nem vettem el a kedved! :) Végül is azért megy egyetemre az ember, hogy tanuljon, ezt a sportot pedig Kaposváron bőven űzheted, ha ide jössz. :D
2013. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, ezzel nagyon sokat segítettél:))
2013. dec. 20. 20:19
 3/4 anonim válasza:
:) Nagyon szívesen! :)
2013. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudnátok segíteni? A levelezős konzultációs rend hogy néz ki?
2015. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!