Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények? Felvételis dolog....

Vélemények? Felvételis dolog. Több lent

Figyelt kérdés

Halii:-) Nos én a Szolnoki Tiszpartiba szeretnék menni, jövőre,most nyolcadikos vagyok. Ugye jan.18-án írjuk a felvételit:

1.minimum hány pontot kell elérnem a matek,és a magyar felvételin ha gimibe megyek?

2.hogy kell kiszámolni, hogy a jegyeim alapján hány pontot kapnék?

3.mit egyek felvételi előtt? és mit igyak? sokan azt mondják hogy: szőlőcukor,csoki,víz.

4.kb,mikor kapom meg az eredményt,hogy felvettek-e? március körül?

5.ti félnétek attól,ha egy középsuli vallásos? én nem félek,nem tartok ettől...

6.és azt hiszem hogy mindent egybevetve 200 pontot lehet elérni. minimum mennyinek kell lennie a 200-ból?

7.ha még tudtok valami jó tanácsot, vagy tippet, az kérlek írjátok le,mert fontos lenne. előre is köszönöm akik válaszolnak! 14/L



2013. dec. 18. 09:13
 1/1 reptoid ***** válasza:

Az, hogy hány pontot kell összeszedned, az a többiektől is függ, szóval ezt így nem lehet megmondani.


Felvételi előtt viszont szőlőcukor, víz, csoki kombót 10 orvosból 9 nem javasolja :D Ezzel az a baj, hogy megeszed reggel, aztán ki tudja, mikor hívnak be felelni, addigra régen felhasználod. Egy darabig pörögsz, aztán hirtelen nem sok erőd lesz. Inkább reggelizz változatosat, teljes kiőrlésű lisztből kenyér, péksütik, müzli, zabpehely, rostoslé.


Vizsga előtt egy csokit is elmajszolhatsz, de direktben a szőlőcukor szerintem rosszabb. Lehet, hogy felpörget egy kicsit, de hogy az eleve feszült állapotodat még idegesebbé teszi egyúttal, az is valószínű.

2013. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!