Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell kiszámolni az...

Hogyan kell kiszámolni az érettségi pontokat?

Figyelt kérdés
Légyszi aki tudja,az segítsen,mert nekem sehogy se jön ki az az eredmény,amit megállapitottak.Én két érettségi tárgyat viszek,ezek százaléka összeadva,ugye? Plusz még a pluszpont egy emeltért. Eddig megvan. De igyis csak 210 pont. Ebből hogy lesz 380 pont,a végeredmény?? Nem értem.
2008. júl. 14. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n minden el van írva, hogy hogy kell kiszámolni az érettségi pontokat. És vannak fenn a neten programok is, amivel könnyebben kiszámolhatod. Amúgy meg örülj neki, hogy ennyi pontod van, az van regisztálva a rendszerben és nem kevesebb.
2008. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült,köszönöm! :)
2008. júl. 17. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!