Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén felvételizők akik a...

Idén felvételizők akik a Szent Lászlóba szeretnének járni! ' A tömegkommunikációs tagozatra jelentkeznék és az érdekel hogy hány fiú tervezi ugyanezt, mert kicsit tartok, hogy csak lány oszttársaim lesznek! Ugye fiúk is tervezik ezt a tagozatot?

Figyelt kérdés
Fent kb mindent leirtam

2014. jan. 2. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan tavaly felvételiztem,de nagyjából ismerem az F osztályt. Hát tömegkommunikációból és informatika szakból áll. Magyarán: tömegkommunikáción több lány van (szinte csak lányok),viszont az infósoknál idén 1 lány van,a többi meg fiú. De a fiúk akkor is többen vannak az osztályban. Szóval lehet,hogy a bontott órákon kevesen lesztek fiúk,de alapból az osztályban sokan lesztek szerintem.:) Nálunk 40 főből 6 fiú van,de ez nem tartotta őket vissza semmitől.:D Csak próbáld meg,és ne azt nézd,hogy hány fiú megy és hova? ;)
2014. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért csak lányok szinte??!!! A fiúkat ez nem érdekli? Hát az összes kamerás meg operatőr mind fiú szokott lenni!!!! Az meg tök gáz lenne hogyha egyedül én lennék fiú :(
2014. jan. 2. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy fiú ismerősöm, aki oda fog felvételizni.
2014. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Médián idén 3 fiú van. Igaz, nem sokan szoktak lenni, de a lánytöbbség ellenére mindig vannak fiúk is. A lányokat jobban érdekli, a tömkom szak pedig egyáltalán nem csak az operatőrségből áll.

Szerintem ne ez alapján dönts, mert ha így teszel, az már régen rossz.

Sok sikert!:)

2014. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hat fiú van. De emlékeztetnélek, hogy az F osztály info-tömkom, szóval az osztálytársaid nem lesznek csak lányok.
2014. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha igazán ezt a szakot szeretnéd akkor az nem probléma, hogy nőtöbblet van. Inkább örülj neki, van választék. :) Egyébiránt legyél férfi, osztálytársam egyedül lány az infosoknál. Ha ő kibírja, te férfiként is lehetsz annyira tökös hogy ne zavarjanak a nők.
2014. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy érzed, hány pontos lett a felvételid ?
2014. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott sok fiú szokott lenni, olaszon és rajzon viszont sokkal kevesebben vannak. Ennek meg különben is örülni kell. :D
2014. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 brunyiella válasza:
Az én fiam is oda jelentkezik.
2014. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!