Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila Gimnázium Bp...

József Attila Gimnázium Bp 10. esek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Milyen a suli? Jövőre átszeretnék iratkozni 11. osztályba. Hogy tetszik? Menjek? Szívesen fogadnátok,vagy nem? .. :S Meséljetek a suliról! Valamelyikőtök esetleg kolis? Melyik koliban vagytok? Meséljetek minél többet!!!!!! Köszönööööm :))

2014. jan. 7. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Azok azt hiszem, akkor az alattam lévő évfolyamra járnak. :) Nem ismerem őket, de szerintem biztos szívesen fogadnak. Az más kérdés csak, hogy beférsz-e, ugyanis úgy tudom, minden osztály tele van, így is nagy a túljelentkezés. De azért szorítok! :)


Nagyon jó a suli, én imádom! Rengeteg a közösségi program, amik magas színvonalúak (karácsonyi előadások, egy angolul és egy magyarul, az ünnepségekre is komplett előadásokat csinálnak), továbbá a tehetséggondozó szakkörök (énekkar, színjátszókör, rajzszakkör, délutáni kosárlabda). Vannak az úgynevezett "JAG-napok", ami egy sportnapból és egy vetélkedős napból áll. Sajnos már egybevonták a két napot, eddig péntek-szombat volt, most már csak szombat. Aznap nincs tanítás, viszont vannak sportversenyek, egyéni illetve csapat/osztályok versenyeznek. A vetélkedős rész pedig úgy néz ki, hogy jó pár héttel korábban húzni kell egy cetlit a sok közül, amire valamilyen téme, filmcím, stb. egy adott témakörből van ráírva, és abból valamit fel kell festeni a falra. Ez is ilyen jó kis csapatépítő program, már ha mindenki részt vesz benne... Egyébként jó muri. :) Aztán a vetélkedős napon körbejártok az összes teremben, ahol mindenféle kvízek, feladatok, játékok várnak rátok, majd értékelnetek kell a "műsort" és a festést. Ez is verseny, tehát van eredményhirdetés, az első három osztálynak azt hiszem, jutalom is jár.

A tanárok nagyon jófejek, akárcsak a diákok. Színvonalas a képzés, és habár nincs benne az akárhány legjobb iskolában, kicsit sem kevesebb, mint azok.


Mindenképp ajánlom ezt a sulit, a legeslegjobb mindazok közül, ahova jelentkeztem, amit ismerek. :)

Jó a környék, ott van az Allee mögötte, illetve hát a Móricz Zsigmond körtér, ami egy nagy tömegközlekedési csomópont, bárhova eljuthatsz onnan.

2014. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, ez még kimaradt!

A nyelvi képzés is nagyon jó, talán a legjobb itt! Francia, spanyol és angol nyelvi előkészítő, valamit második nyelvként is lehet választani a franciát, spanyolt, olaszt, oroszt és németet (de ez az évfolyamtól/osztálytól függ, van, amelyik tagozaton nem választhatsz, és amelyiken igen, azon sem mindből).

2014. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! :)... épp nekem írtál üzenetben is! :)
2014. jan. 13. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A 10/B-t nem ajánlanám (matek, biosz), van Ott egy lány aki tönkrevágja az egész osztályközösséget. Ha neki nem vagy szímpatikus, rögtön ki lettél tagadva, elintézi..
2014. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
41%
Én az egész iskolát nem ajánlanám, a hangembereknek áll a világ, és nem akkora szám mint aminek 1-2 eminens feltrombitálja. Hiába szép az alma kívülről, még rohadhat a belseje. Mióta Törőcsik elment omlik össze minden.
2014. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon ajánlom a Jóskát! A 10.B-ből amúgy nem tudom kit mondott az előző, én odajárok és nakünk nagyon-nagyon jó az osztályközösségünk, elég befogadóak vagyunk. De amúgy az A, C, D is jó :) Bár a C,D nyelvi előkészítős. Amúgy a tanárok nagyrésze jófej. Foglalkoznak a diákokkal és nem szarnak a fejünkre. Nekem csak jó tapasztalatom van. Kivéve az angol nyelvet :(
2014. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!